Minimalizowanie aplikacji

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem Windowsa 8. Jako, że systemu nie znam mam do was jedno główne pytanie i mniejsze.

Kiedy oglądam film co jakiś czas wyłącza mi się pełny ekran i muszę go znów zmaksymalizować. Podobnie dzieje się podczas przeglądania stron. Gdy przeglądam np. przykładowo stronę jakąś w pewnym momencie całe okno przeglądarki robi się nieaktywne. Muszę na niego kliknąć żeby aktywować. Wiecie może co jest nie tak? Może podacie mi chociaż prawdopodobne miejsca które mam sprawdzić żeby zobaczyć czy wszystko jest ok.

Inna sprawa jest taka, że system przez jakiś czas nie trzymał ustawień. Miałem w opcjach zaznaczone aby pokazywało zawartość okna podczas przeciągania a mimo tego przeciągał się sam kontur. Musiałem za każdym razem klikać w ustawieniach. Wiecie może co się stało?

Mój komp:

HP ENVY dv7

CPU: Intel Core i7 3630QM, 2,4 GHz

HDD : Hitachi 750 GB

GPU: Nvidia GeForce GT 650M, 2GB

RAM: 4GB

Czy problem, który występuje u Ciebie podobny jest do tego: pomocy-podczas-gry-przelaczanie-pulpit-t531307.html

Jeżeli tak, to spróbuj odszukać uruchomione aplikacje i wyłączyć te, które podejrzewasz o takie zachowanie.

Może to pomoże.

A może nie.

Spróbować nie zaszkodzi… :wink:

Podobno od nowa mam postawić system z recovery tak mi koleś w sklepie powiedział gdzie kupiłem lapka. jak to nie pomoże to trzeba go odesłać :wink:

A że reinstalacja jest długotrwała mam do was pytanie. Czy ktoś ma podobny sprzęt? Może coś w opcjach mam poprzestawiane że filmy i gry zrzucają się same na pasek?

Reinstalacja systemu ? :D:D:D

Rozwiń pasek przy zegarku i pokaż mi na screenie, co tam masz…

prawdopodobnie jakaś aplikacja (menadżer połączeń internetowych) wybudza się co jakiś czas i w ten sposób inne okna się minimalizują, ponieważ ta aplikacja przełącza się na wierzch.