Minimalizowanie gier oraz rozłączanie z serwerem

Witam

Mam dwa problemy.

Zacznijmy od tego że gram głównie w CS:GO rozmawiając przy tym poprzez Team Speak’a 3.

 

Problem 1(ważniejszy):

 

Podczas grania co jakis czas zdarza się że łapie “laga” tak jak gdyby rozłączyło mnie z serwerem steama lub gry , oraz nie słychać mnie wtedy na team speak’u. Jeśli nie skończy się to szybko to zostaje wyrzucony z serwera gry oraz serwera team speaka i przez chwilę nie mogę na nie wrócić. Dodam że gdy to się dzieje cały czas mam dostęp do innych usług internetowych. Ten problem jest o wiele bardziej uciążliwy niż poniższy więc liczę na pomoc głownie w tej sprawie.

 

Problem 2:

 

Problem który zdarza się wielu osobą , lecz są tego różne przyczyny. Jest to mianowicie samoistne minimalizowanie się gry. Jest to szczególnie odczuwalne przy grach , lecz występuje to takze poprzez minimalizowanie się przeglądarki albo filmu w trybie pełnoekranowym. Czasami potrafi to być też bardzo uciążliwe jeśli zdarzy się t w nieodpowiednim momencie , więc proszę także o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Drugi Problem możesz rozwiązać wyłączając “Wykrywanie usług interakcyjnych” aby to zrobić : start>uruchom>services.msc>i tam znajdujesz “Wykrywanie usług interakcyjnych” klikasz 2 razy i ustawiasz tryb uruchomienia na wyłączony.

Mam nadzieje że pomoże .

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Niestety nie pomogło.