Minimalizowanie pełnoekranowych aplikacji


(Szczepan Czekaj) #1

Witam,

Ostatnio odpaliłem sobie GTA San Andreas :wink: miałem ochotę na odpalenie klasyka.

Wszystko chodziło elegancko, aż pewnego razu jak zwykle zmienił się schemat kolorów i aplikacja pozostała na pasku zadań. Potem już zależy od kaprysu - raz odpaliła, a raz włączyła się na ułamek sekundy i znowu do pulpitu. Podobnie jest z inną aplikacją - grą League of Legends, ale np. już ze starym dobrym CS'em - Counter Strike już tak nie ma.

Skanowałem cały komputer COMODO Internet Security Premium - czysto.

Skanowałem Malwarebytes Anti-Malware (szybkie skanowanie) - pierwszy log: http://wklej.to/Ph1JN - usunąłem "Hijack.StartPage" , z tym drugim się wstrzymałem, bo nie wiem za bardzo co to jest - domyślam się że to od VShare Plugin.

drugi log: http://wklej.to/AleYG

Dzięki z góry i pozdrawiam. :wink:


(fejku) #2

no no.

tyle ,że Ty nie masz zainfekowanych tylko plików ,a i klucze rejestrów,wartości rejestrów.

Pobierz OTL stąd : http://forum.dobreprogramy.pl/otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html,zastosuj się do instrukcji - OTL.

Logi OTL.txt ,Extras.txt ,wrzucasz na http://www.wklej.org ,potem na forum i czekasz na fachowców :).


(Szczepan Czekaj) #3

OTL: http://www.wklej.org/id/654999/

Extras: http://wklej.org/id/655000/


(Acorus) #4

Odinstaluj Akamai NetSession Interface,BitTorrentBar Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.