Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca do pobrania This War of Mine!

„Wielokrotnie nagradzana i omawiania w kontekstach pedagogicznych oraz społecznych. Nieprzypadkowo jako pierwsza gra w historii polskiej edukacji znalazła się wśród propozycji szkolnych lektur uzupełniających. This War of Mine, to dzieło rodzimego 11 bit studios, które konfrontuje gracza z realiami wojen domowych, a następnie - wzorem szeregu arcydzieł dwudziestowiecznej, antywojennej prozy - proponuje pogłębienie humanistycznej refleksji o perspektywę ofiar: bezbronnych cywilów, w tym dzieci.”

Źródło i możliwość pobrania gry za darmo:

Lipa, plik wygasa za 3 miesiące:

Więc pobierać póki jest :slight_smile:

Powinni udostępniać aż nie wyleci z podstawy programowej.

Tu chodzi o możliwość pobierania tego pliku z serwera na którym jest umieszczony. Za 3 miesiące znowu przedłużą ten „transfer”, a przynajmniej powinni. Jak tylko udostępnili grę, tego samego dnia był problem z jej pobraniem, właśnie przez „zużyty transfer”
MEN nie trzyma tego na swoich serwerach tylko wykupił miejsce na serwerze firmy trzeciej, konkretnie We Transfer. W tym momencie jest dostępnych 280 GB. Plik z grą zajmuje niecałe 3 GB, więc można łatwo policzyć na ile jeszcze starczy „pakietu danych”.

Mogliby zrobić alternatywne źródło pobierania poprzez Torrent.

Dobrze, że na chomika nie wrzucili…