Miniwieża - co sądzicie?


(Michalan) #1

Witam

jak w temacie :slight_smile:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=221056632


(wacek) #2

Mini bubel z plastiku

Na bank będzie trzeszczeć przy głośniejszej muzyce

(o ile w ogóle taką wytrzyma bo w aukcji nie ma nigdzie podanej mocy głośników :roll: )


(Momo6) #3

Tu były tańsze i podają moc 2*5W

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=215542559

Szczerze to nie wiem czy chciałbym to za darmo.


(Michalan) #4

a da sie kupić jakieś lepsze w cenie około 200-250 PLN??Zależy mi bardzo na mp3 :slight_smile:


(Momo6) #5

A musi być z kasetami ?


(Wspinacz) #6

wszystko jasne ... w niemczech tego szajsu nie kupują to w polsce szukają frajerów co dadzą się nabrać , ODRADZAM


(Kamilgarbala) #7

Kadir moja rada jest taka, że zamiast kupować jakieś wynalazki typu miniwieża, zainwestuj w dobre głośniki do kompa. Ja kupiłem kiedyś wieżę i żałuję, bo za te pieniądze miałbym zestaw 5.1 z prawdziwego zdarzenia. :slight_smile: Słyszałem dźwięki wydawane przez takie miniwieże i szczerze mówiąc przy nieco głośniejszej muzyce sprzęt zachowuje się tak jakby prosił o litość i przyciszenie. Głośniki charszczą okropnie. :smiley:


(Homik1983) #8

Osobiście nie kupił bym takiej malutkiej wieżyczki, no ale u znajomego byłem w wielkim szoku.. kupił taką miniaturkę Sony za 900 zł i potrafiła ładnie zagrać. Oczywiście kolumienki drewniane, ładne wykończenie.. tylko ta cena troszkę duża jak na takie maleństwo.

Swojego czasu na Allegro widziałem wieżyczkę za troszkę poniżej 300 zł, jakoś 289 zł. Firma mało znana, ale wieża miała możliwość podłączenia do TV (s-video , chinch) odtwarzania filmów DVD, DivX, Xvid - te dwa ostatnie w polskimi napisami *.txt. Do tego złącze USB umożliwiające słuchanie muzyki bezpośrednio z MP3 playera albo zwyklego pendrive'a. Kolumienki drewniane, ładnie wykończone, dość grube ścianki obudów - głośniki też wyglądały na solidne. Wieże schodziły jak świeże bułeczki, na twoim miejscu inwestował bym w coś tego typu. Poszukam linka i jeśli znajdę to dam znać w tym temacie, bo tak na szybko nie udało mi się znaleźć.