Miniwieża nie odtwarza płyty

Nagrałem muzykę na płytę CD w Nero, oczywiście wziąłem opcję “Audio CD”. Pliki są zapisane w formacie .cda

Komputer płytę odtwarza, ale gdy włożyłem do mini wieży po prostu ją nie wykrywa. Dodam, że miniwieża odtwarza inne płyty nagrywane na komputerze. Co robić?

a czy ta miniwieża może odtwarzać mp3? jak może to nagraj w mp3 i po sprawie

Z jaką prędkością ją nagrywałeś?

A jaka to płyta? Zwykła CD, czy może CD-RW, niektóre wierze nie odtwarzają CD-RW. Poza tym to polecam zrobić tak jak mówi lalu.

Miniwieża odtwarza CD-rw. ale nie MP3. Myślicie, że jak z wiekszą prędkością, to nie będzie tego nawet wykrywało?

kordixx ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Moja miniwieża też czasami ma problemy z płytami. Generalnie im wolniej nagrana płyta, tym dokładniejszy jest zapis i mniejsze zagrożenie błędami w wypalaniu. Ale jeśli nawet to nie pomoże - możliwe, że jedynym rozwiązaniem (jak w moim przypadku) jest wymiana lasera w miniwieży.