Miranda i problem z dzwiekami

(Zu Mi18) #1

Witam , ostatnio postanowiłem zmienic komunikator z gg 10 wersji beta na inny ponieważ gg sie wiesza itp. i bawiłem się komunikatorem Miranda ...wszystko ok tylko jest jeden problem jak ktoś pisze do mnie na gg to nie mam informacji dźwiękowej , jak ktoś zmienia status tez cisza ...wszedłem w opcje , zaznaczyłem odtwarzanie dzwiekow ale dalej nic nie działa ...czy ma ktoś jakiś pomysł , ewentualnie napisane czy potrzeba do tego jakiejś wtyczki aby odtwarzac dzwieki np z gg (dostepnośc , wiadomoc) czy tak sie nie da ????

(Msprungk) #2

Zaznaczyłeś odtwarzanie dźwięków a ustawiłeś dźwięki do tego? Wskazałeś jakie dźwięki mają być odtwarzane w określonej sytuacji? W opcjach masz odsłuch ustawionego dźwięku. Jak wybierzesz to odgrywany jest dźwięk? Zapewne nie

(Zu Mi18) #3

no właśnie zaznaczyłem odtwarzanie dzwięków ale nie dodałem do tego jaki dzwiek przy czym ma byc odtwarzany bo nie bardzo wiem jak to zrobic , wiem ze robi sie folder sound w głównym katalogu ale co potem ????

i jeszcze jeden problem , dzisiaj rano zainstalowałem wtyczkę która pokazuje opisy z gg , potem usunołem mirande z komputera i ponownie zainstalowałem ..znowu zainstalowałem wtyczkę do opisów z gg (Modern Contact List) ale nie widze żadnych opisów tylko pisze jak ktoś jest dostepny ....jak to zmienic????

(Msprungk) #4

Wystarczy, że w opcjach dźwięku wskażesz w jakim miejscu jest plik dźwiękowy

63894917.th.gif

63260599.th.gif

(Zu Mi18) #5

ok , zaraz to pozmieniam a mozesz mi jeszcze napisac jak zmienic to zebym widziale te opisy z gg ????

(Msprungk) #6

Masz na myśli opisy pod nickiem? O ile dobrze pamiętam to musisz mieć wtyczkę clist_modern

(Zu Mi18) #7

no tak , mam tą wtyczkę ale zamiast opisów widzę tylko napis dostępny albo niedostępny a jak wchodzę w opcje - > wtyczki to przy właśnie tej wtyczce jest czerwone kołeczko a przy innych zielone :]

(Msprungk) #8

...czyli masz najprawdopodobniej starszą wersję wtyczki nieobsługiwaną przez tę wersję Mirandy lub odwrotnie

Mam w swoich zbiorach taką wersję instalacyjną Mirandy przygotowaną pod kątem polskiego użytkownika i używania GG. Jeżeli masz ochotę to możesz ją sobie pobrać

http://www.sendspace.com/file/gajfo5

(Zu Mi18) #9

Dzieki wielkie za pomoc ....zainstaluje Twoja wersje i zobacze co i jak :]