Miranda i problem z dzwiekami

Witam , ostatnio postanowiłem zmienic komunikator z gg 10 wersji beta na inny ponieważ gg sie wiesza itp. i bawiłem się komunikatorem Miranda …wszystko ok tylko jest jeden problem jak ktoś pisze do mnie na gg to nie mam informacji dźwiękowej , jak ktoś zmienia status tez cisza …wszedłem w opcje , zaznaczyłem odtwarzanie dzwiekow ale dalej nic nie działa …czy ma ktoś jakiś pomysł , ewentualnie napisane czy potrzeba do tego jakiejś wtyczki aby odtwarzac dzwieki np z gg (dostepnośc , wiadomoc) czy tak sie nie da ???

Zaznaczyłeś odtwarzanie dźwięków a ustawiłeś dźwięki do tego? Wskazałeś jakie dźwięki mają być odtwarzane w określonej sytuacji? W opcjach masz odsłuch ustawionego dźwięku. Jak wybierzesz to odgrywany jest dźwięk? Zapewne nie

no właśnie zaznaczyłem odtwarzanie dzwięków ale nie dodałem do tego jaki dzwiek przy czym ma byc odtwarzany bo nie bardzo wiem jak to zrobic , wiem ze robi sie folder sound w głównym katalogu ale co potem ???

i jeszcze jeden problem , dzisiaj rano zainstalowałem wtyczkę która pokazuje opisy z gg , potem usunołem mirande z komputera i ponownie zainstalowałem …znowu zainstalowałem wtyczkę do opisów z gg (Modern Contact List) ale nie widze żadnych opisów tylko pisze jak ktoś jest dostepny …jak to zmienic???

Wystarczy, że w opcjach dźwięku wskażesz w jakim miejscu jest plik dźwiękowy

63894917.th.gif

63260599.th.gif

ok , zaraz to pozmieniam a mozesz mi jeszcze napisac jak zmienic to zebym widziale te opisy z gg ???

Masz na myśli opisy pod nickiem? O ile dobrze pamiętam to musisz mieć wtyczkę clist_modern

no tak , mam tą wtyczkę ale zamiast opisów widzę tylko napis dostępny albo niedostępny a jak wchodzę w opcje - > wtyczki to przy właśnie tej wtyczce jest czerwone kołeczko a przy innych zielone :]

…czyli masz najprawdopodobniej starszą wersję wtyczki nieobsługiwaną przez tę wersję Mirandy lub odwrotnie

Mam w swoich zbiorach taką wersję instalacyjną Mirandy przygotowaną pod kątem polskiego użytkownika i używania GG. Jeżeli masz ochotę to możesz ją sobie pobrać

http://www.sendspace.com/file/gajfo5

Dzieki wielkie za pomoc …zainstaluje Twoja wersje i zobacze co i jak :]