Miranda i wtyczka do Tlen oraz GG

(Szalkowski1) #1

Witam serdecznie kolegów forumowiczów. Właśnie zainstalowałem sobie nową Mirandę oraz wtyczki jak w temacie. Jestem w trakcie długiego i żmudnego procesu konfiguracji i nie mogę sobie poradzić z tym by miranda po starcie sama łączyła się z Tlenem i GG. Po starcie trzeba za każdym razem ustawiać status Tlenu i GG na dostępny. Jak zrobić aby miranda startując sama to robiła bo coś nie mogę nic znaleźć na ten temat. :? Mam Mirandę pobraną z “dobrychprogramów” wraz z wtyczkami dorzuciłem tylko spolszczenie które znalazłem na stronce Mirandy.

(Longhorn2009) #2

Używanie wtyczki GG w Mirandzie jest nie zgodne z jej regulaminem! W efekcie Twoje konto możne zostać usunięte.

(Szalkowski1) #3

I tu mnie zastrzeliłaś GMajka12 :o . Przyznam że nie czytałem :frowning: . Może jakiś link na poparcie tej tezy :wink:

(sosen86) #4

tylko raczej to w praktyce jest żadko stosowane. bo jak zaczeli by tak usuwać te konta to mogłoby sie okazać żę gg już nie jest najpopulrniejszym komunikatorem.

opcje --> wiadomości --> opis stanu --> i dla każdego opisu wybrać nie odpoiwadaj na żadanie opisu albo drugą pozycje też można. ale to zależy bo różne wtyczki mogą mieć różne opcje

(TomVoo) #5

Fragment regulaminu:

"Korzystanie z usług komunikatora Gadu-Gadu (w szczególności komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu) jest możliwe wyłącznie za pomocą rozpowszechnianego przez Operatora oprogramowania służącego do korzystania z tych usług, dostępnego na stronie internetowej http://www.gadu-gadu.pl, którego dotyczy Licencja w wersji tego oprogramowania udostępnianej przez Operatora bez jakichkolwiek modyfikacji dokonywanych przez inne osoby. Korzystanie przez Użytkownika z usług komunikatora Gadu-Gadu oraz komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu za pomocą innych programów, w szczególności służących do świadczenia przez inne podmioty innych usług internetowych, w tym usług komunikatorów internetowych stanowi naruszenie postanowień niniejszego Regulaminu. "

reszta na http://www.gadu-gadu.pl/komunikator/regulamin

(Szalkowski1) #6

Dzięki za oświecenie. Jak poradzić sobie z tym logowaniem bo podany przez sosen86 nie działa :? . Pozbyłem się tylko okienka logowania i dalej muszę ustawiać na “Dostępny”, a mi chodzi by Miranda robiła to sama przy starcie a nie chce.

W dniu 19.06.2008 , o godzinie 11:18 został dopisany post przez szalkowski1

Znalazłem wtyczkę by sobie z tym poradzić :smiley: . Dla zainteresowanych http://addons.miranda-im.org/details.ph … le&id=2207.