Miranda IM - parę pytań

Witam, myślę o zmianie komunikatora (tzn takiego testowego, AQQ bym zostawił w razie jakiś kłopotów, gdyby się Miranda mi niespodobała itp)

Chciałem zainstalować Mirandę IM - aqq trochę mnie denerwuje tymi pisanie, że ktoś to widzi,ze się tego nei da skasować itp…

Miranda ma naprawdę duże możliwości konfiguracyjne jednak mam pare pytań :

  1. Jakie potrzeba wtyczki do ogólnie normalnego życia :smiley:

  2. Jak to wygląda ze stopniem spolszczenia? Wszystkie Opcje są PL, czy może część jest ENG?

  3. Da się coś zrobić, żeby wyświetlane były pionowo opisy?

  4. Ma ktoś jakiś gotowy config który miałby wszystko co bym chciał :P? Konfiguracja u mnie trwała by dnami, najczęściej korzystałem z gotowców, jednak jakoś zaden mi nie odpowiada.

  5. Da się jakoś w prosty sposób wysyłać skriny?

Z góry dzięki za odp!

da się wyłączyć…

Program > Ustawienia > Rozmowa > zakładka “Rozmowa na żywo” > odznaczasz “Rozmowa w czasie rzeczywistym”

Jeśli chcesz przetestować już skonfigurowaną Mirandę, możesz pobrać gotowy pakiet stąd: http://miranda.komunikatory.pl./downloads.php?cat_id=4

Barteek, nie chodziło mi o to :smiley:

Że ktoś widzi, że aktualnie pisze, jestem aktywny lub odeszlem (na pasku gdzie jest godzina i taka kropka i pisze jedno z trzech przed chwilą wymienionych)

Chłopcy, w niedługim czasie zobaczę i pomęcze sie z Miranda, nowe doswiadczenie :smiley: