Miranda-Personalizacja

Witam, Od dwóch dni próbuje skonfigurować swoja Mirande(Z Wyglądu) jednak mi nie idzie, chodzi mi doklładnie o wygląd okna rozmowy, nie potrafię ustalić gdzie zmienić czcionkę pisanych i wysyłanych wiadomości, próbowałem już wszystkiego tylko chyba nie tego co trzeba;/ i już nie mam na nią siły:( Liczę na waszą Pomoc.

To wszystko zależy od tego z jakiej wtyczki obsługującej okno rozmowy korzystasz. Podajesz bardzo mało szczegółów (a właściwie to w ogóle ich nie podajesz).

Z resztą najlepiej pomogą ci użytkownicy forum www.miranda-im.pl

IEView taka mam Wtyczke:) udało mi sie zmienić czcionke kontaktów opisów, i w oknie rozmowy jednak kiedy wysyłam wiadomość do kogoś czcionka powraca do normalnosci:/

tabsrmm.dll. Opcje - czcionki - tabsrmm - miejsce wpisywania.

a więc od kuchni Wygląda to tak:

2uoqfqg.jpg

czyli wszędzie w opcjach(Info Panel, Rozmowy Grupowe, Single Messaging,TabSRMM) jest uwstawiona czcionka Barme, i działa na liście kontaktów, w okienku wpisywania tekstu, jednak jak po nacisnięciu Eneter tekst jak widać powraca do swojej Formy;/

Prawda jest taka, że ustawienia Mirandy są grubo zagmatwane, bo co wersja to okienko opcji się zmienia. I nie mówię tu tylko o wersji samej Mirandy lecz również o wersjach poszczególnych wtyczek.

podczas wysyłania/otrzymywania widomości w mirandzie, następuje jej wyłaczenie poprzez bład z serii “wyślij…Nie wysyłaj”, czasmi też zamiast tekstu wiadomości otrzymam

CachedRichEdit0

kiedy zaznacze skopjuje i wkleje ten napis to wyskoczy mi prawidłowa przesłana treść:)

screen błędu:

Na forum Mirandy niestety nikt mi nie pomógł może Tu pomożecie?

Błąd “Nie Wysyłaj” wyskakuje też kiedy jest aktywne okno rozmowy i nacisnę ctr+L