Mirillis Action zakup licencji

Część. Chce kupić ten program, iż podoba mi się jego działanie i praktycznie zerowe obciążenie sprzętu, jednak strona domowa nie działa i nie wiem czy autorzy porzucili program, czy może to chwilowa awaria. Bo od 3 dni tyle co posiadam ten program, strona domowo nie działa. Normalnie skorzystałbym z Raptra AMD, ale ten program w sumie ma tak daleką drogę do odpowiedniego działania, że może minąć kupę czasu, zanim z niego się opłaci korzystać stale. Ma mały asortyment gier wspieranych na dodatek już w 2 grach wystąpiły poważne problemy, a zaledwie na kilka testowanych, a co jeszcze jest nie do zaakceptowania, nie nagrywa programów niemonitujących działanie gry, nawet zwykłego FPS, a w większości przypadkach w ogóle crashuje grę jak fraps włączony. Choć frapsa nie używam na ogół, a o wiele bardziej rozbudowanego narzędzi do monitorowania każdego szczegółu, od użycia grafiki, po jej pamieć na taktowaniu kończąc, jak i procesora. Dlatego Action jest o lata świetlne lepszy, ani problemów  grami i rozmiar plików sensowny i nagrywa monitorujące programy.

http://mirillis.pl/pl/index.html#

 

Działa bez problemów.

Kurcze mi nie działa… Pisze, że strona internetowa niedostępna. I to na każdej przeglądarce tak samo. 

A może autorze, jeśli chcesz nagrywać jak grasz w gry (chyba się nie mylę) to może ze wystarczy tobie program http://www.razerzone.com/gamebooster(jest darmowy) on oprócz innych funkcji ma możliwość zapisania przebiegu gry.

Przetestowałem i lepszy od wielu innych, ale niestety w porównaniu do Actiona, obciąża komputer i są spore spadki FPS, choć mniejsze od innych. Szukam czegoś podobnego do Actiona lub raptr

 

Sporo tym nagrywałem http://www.razerzone.com/gamebooster między innymi jak gram w multi, żeby zobaczyć, gdzie robię błędy w rozgrywce i na swoim komputerze nie zauważyłem obciążenia komputera, a także nie zauważyłem spadków FPS.

A jaką masz konfiguracje sprzętową i w jakiej grze lub grach nagrywałeś? Wtedy miałbym w to jakiś wgląd. Bo ja mam dość mocny komputer, na pokładzie jest R9 290, I5 4690 i nagrywam na dysk ssd, a gry są na dysku hdd i raczej sprzęt nie należy do niskiej półki, więc nie rozumiem dlaczego mam takie spadki, nie mówię, że są ogromne, ale widać spadek w zależności od gry do nawet 20 fps.

Kiedyś nagrywałem Frapsem, ale on miał taka jakość pliku wyjściowego i tak FPS spadały na łeb na szyje, że z niego zrezygnowałem.Może masz wirusy może masz inne błędy na komputerze, które powodują takie problemy z programem, który poleciłem.Jeśli tobie program pasuje to go kup - poczytałem o tej firmie firma zrobiła 2 programy i na tym koniec.Recenzja ich programów (media o nas) to jakieś nieporozumienie typowa kryptoreklama program Action po testuje i zapewne zostanę przy starym programie który dotychczas używałem.

Raczej problem z wirusami i błędami odpada, bo instalacje nowego windowsa robiłem zaledwie kilka dni temu. Dawno bym kupił, ale mi ich strona w ogóle nie działa :slight_smile:

 

Wiem, że miałeś problem z wirusami :smile: a sam format to nie rozwiązanie problemu.Najdziwniejsze, że wszystkim strona działa fieście działa mnie także mojemu przyjacielowi, który ma Linuxa także strona działa.

To nie wiem co robić, jak format nic nie daje, programy antywirusowe nic nie dają i firewalle to samo xD

To zostajesz sam z rozwiązaniem swojego wyimaginowanego problemu.

No tak, wymyśliłem sobie spadki fps i nie działającą stronę… jak chcesz to mogę nawet nagrać smarfonem filmik na dowód.

Co prawda nie bawię się w nagrywanie filmików, ale z tego co wiem można także nagrywać przy pomocy MSI Afterburner.

Spróbuj, może podziała lepiej niż te wcześniej wymienione  xd

Program Action to porażka chce sobie coś nagrać i dostaje komunikat (Nagrywanie pulpitu jest niedostępne, ponieważ Windows Aero jest wyłączone) bardzo dziwne, gdyż aero jest uruchomione.

 

Open Broadcaster Software, program  do streamowania i nagrywania ekranu. Dużo osób właśnie jego używa zamiast tych innych wszystkich, więc pewnie obciążenie systemu jak i jakość ma dobrą. Spróbuj.

Testowałem wcześniej, niestety tez bardzo mi obciążał komputer :slight_smile:

 

Mi tam wszystko nagrywa, na wersji trailer.

 

Musze powiedzieć, że program jest świetny, a nawet lepszy niż Action, pod względem nagrywanie, niezauważalne obciążenie, jeśli w ogóle jest, jednak dalej jest minus. Przechwytuje co prawda super obraz, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, jednak dalej jest problem z nagrywaniem programów monitorujących, do testów komponentów komputerowych  :slight_smile: Do nagrywania gier na pewno skorzystam, szkoda mimo to, że nie mogę w czasie rzeczywistym pokazać działanie sprzętu, ale cóż głównym zadaniem i tak będzie nagrywanie gier w innym celu, a testy najwyżej pokaże w formie wykresów.