Mirillis Action zakup licencji

(Dblegendos) #1

Część. Chce kupić ten program, iż podoba mi się jego działanie i praktycznie zerowe obciążenie sprzętu, jednak strona domowa nie działa i nie wiem czy autorzy porzucili program, czy może to chwilowa awaria. Bo od 3 dni tyle co posiadam ten program, strona domowo nie działa. Normalnie skorzystałbym z Raptra AMD, ale ten program w sumie ma tak daleką drogę do odpowiedniego działania, że może minąć kupę czasu, zanim z niego się opłaci korzystać stale. Ma mały asortyment gier wspieranych na dodatek już w 2 grach wystąpiły poważne problemy, a zaledwie na kilka testowanych, a co jeszcze jest nie do zaakceptowania, nie nagrywa programów niemonitujących działanie gry, nawet zwykłego FPS, a w większości przypadkach w ogóle crashuje grę jak fraps włączony. Choć frapsa nie używam na ogół, a o wiele bardziej rozbudowanego narzędzi do monitorowania każdego szczegółu, od użycia grafiki, po jej pamieć na taktowaniu kończąc, jak i procesora. Dlatego Action jest o lata świetlne lepszy, ani problemów  grami i rozmiar plików sensowny i nagrywa monitorujące programy.

(fiesta) #2

http://mirillis.pl/pl/index.html#

Działa bez problemów.

(Dblegendos) #3

Kurcze mi nie działa… Pisze, że strona internetowa niedostępna. I to na każdej przeglądarce tak samo. 

(system) #4

A może autorze, jeśli chcesz nagrywać jak grasz w gry (chyba się nie mylę) to może ze wystarczy tobie program http://www.razerzone.com/gamebooster(jest darmowy) on oprócz innych funkcji ma możliwość zapisania przebiegu gry.

(Dblegendos) #5

Przetestowałem i lepszy od wielu innych, ale niestety w porównaniu do Actiona, obciąża komputer i są spore spadki FPS, choć mniejsze od innych. Szukam czegoś podobnego do Actiona lub raptr

(system) #6

Sporo tym nagrywałem http://www.razerzone.com/gamebooster między innymi jak gram w multi, żeby zobaczyć, gdzie robię błędy w rozgrywce i na swoim komputerze nie zauważyłem obciążenia komputera, a także nie zauważyłem spadków FPS.

(Dblegendos) #7

A jaką masz konfiguracje sprzętową i w jakiej grze lub grach nagrywałeś? Wtedy miałbym w to jakiś wgląd. Bo ja mam dość mocny komputer, na pokładzie jest R9 290, I5 4690 i nagrywam na dysk ssd, a gry są na dysku hdd i raczej sprzęt nie należy do niskiej półki, więc nie rozumiem dlaczego mam takie spadki, nie mówię, że są ogromne, ale widać spadek w zależności od gry do nawet 20 fps.

(system) #8

Kiedyś nagrywałem Frapsem, ale on miał taka jakość pliku wyjściowego i tak FPS spadały na łeb na szyje, że z niego zrezygnowałem.Może masz wirusy może masz inne błędy na komputerze, które powodują takie problemy z programem, który poleciłem.Jeśli tobie program pasuje to go kup - poczytałem o tej firmie firma zrobiła 2 programy i na tym koniec.Recenzja ich programów (media o nas) to jakieś nieporozumienie typowa kryptoreklama program Action po testuje i zapewne zostanę przy starym programie który dotychczas używałem.

(Dblegendos) #9

Raczej problem z wirusami i błędami odpada, bo instalacje nowego windowsa robiłem zaledwie kilka dni temu. Dawno bym kupił, ale mi ich strona w ogóle nie działa :slight_smile:

(system) #10

Wiem, że miałeś problem z wirusami :smile: a sam format to nie rozwiązanie problemu.Najdziwniejsze, że wszystkim strona działa fieście działa mnie także mojemu przyjacielowi, który ma Linuxa także strona działa.

(Dblegendos) #11

To nie wiem co robić, jak format nic nie daje, programy antywirusowe nic nie dają i firewalle to samo xD

(system) #12

To zostajesz sam z rozwiązaniem swojego wyimaginowanego problemu.

(Dblegendos) #13

No tak, wymyśliłem sobie spadki fps i nie działającą stronę… jak chcesz to mogę nawet nagrać smarfonem filmik na dowód.

(KamWi) #14

Co prawda nie bawię się w nagrywanie filmików, ale z tego co wiem można także nagrywać przy pomocy MSI Afterburner.

Spróbuj, może podziała lepiej niż te wcześniej wymienione  xd

(system) #15

Program Action to porażka chce sobie coś nagrać i dostaje komunikat (Nagrywanie pulpitu jest niedostępne, ponieważ Windows Aero jest wyłączone) bardzo dziwne, gdyż aero jest uruchomione.

(cinkibolek) #16

Open Broadcaster Software, program  do streamowania i nagrywania ekranu. Dużo osób właśnie jego używa zamiast tych innych wszystkich, więc pewnie obciążenie systemu jak i jakość ma dobrą. Spróbuj.

(Dblegendos) #17

Testowałem wcześniej, niestety tez bardzo mi obciążał komputer :slight_smile:

Mi tam wszystko nagrywa, na wersji trailer.

Musze powiedzieć, że program jest świetny, a nawet lepszy niż Action, pod względem nagrywanie, niezauważalne obciążenie, jeśli w ogóle jest, jednak dalej jest minus. Przechwytuje co prawda super obraz, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, jednak dalej jest problem z nagrywaniem programów monitorujących, do testów komponentów komputerowych  :slight_smile: Do nagrywania gier na pewno skorzystam, szkoda mimo to, że nie mogę w czasie rzeczywistym pokazać działanie sprzętu, ale cóż głównym zadaniem i tak będzie nagrywanie gier w innym celu, a testy najwyżej pokaże w formie wykresów.