Mirror's Edge - Problem z wczytywaniem

Witam

A więc zainstalowałem Mirror’s Edge. Włączyłem i rozdziawiłem gębe z wrażenia. Gra jest fantastyczna :smiley:

Przeszedłem bezproblemowo trening i misję 1. Kłopoty zaczęły się przy 2. Znajduje korytarzu, gdzie biegnie na mnie kilku strażników i musze ich obejść bokiem zagrodzonym siatką, a następnie wejść do windy. Wskakuje do windy i naciskam przycisk akcji. Winda jedzie w góre, słyszę głos…(tutaj gra sie powinna wczytać, a winda otworzyć) i nagle wywala mnie do głównego menu. Wybieram opcje: Kontynuuj…i zostaje przeniesiony do starszego save. Czyli w tym momencie gra jest nie do przejścia. Zainstalowałem patcha v.1.01 - to samo.

Bardzo proszę o radę.

Edit:

Identyczny problem opisał użytkownik Roger0099 :

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=31456&mode=threaded

Próbowałeś zacząć grę od nowa ?

Mam to samo. Wie ktos o co chodzi ?

Miałem identyczny problem jednak po zainstalowaniu najnowszego patcha wszystko działało sprawnie.

Masz oryginalną kopię gry?

Ja mam to samo i nic nie pomaga ;(

Wie już ktoś o co z tym chodzi.

Jak tak to proszę o pomoc

Odświeżam, bo mam ten sam problem…

Oooo :!: nie wiedziałem że są oryginalne kopie gry :?:

To mało wiesz :slight_smile:

Widocznie :stuck_out_tongue:

Trzeba na oryginalną kopię gry zarzucić patcha chyba 1.0.1 (albo najnowszego jaki tam teraz jest, już nie pamiętam). U mnie to działało. Na nieoryginalną kopię gry też jest sposób, ale na tym forum nie dowiesz się jaki :P. Piraci muszą sobie radzić sami :lol:

wersja: v.1.01

Łatka do gry Mirror’s Edge. Poprawia błąd powodujący jej zawieszanie się przy włączonej obsłudze technologii PhysX.