Misje w Gothic 2 Noc Kruka

moze mi ktos powiedziec gdzie znajde Diega w II rozdziale plz odpiszcie

PRZEMU

http://www.gothic.phx.pl/nk/infopage.php?id=6

ale tam nic nie pisze o tym

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 19:30

wez niech mi ktos powie dokladnie

PRZEMU tak trudno wybrać II rozdział kawałek poczytać i dojść gdzie jest Diego? ;/

a nie juz widze dziex

Jak byś dał screena mapy to bym ci pomógł

a jak go zrobic?

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 21:26

tzn jak go tutaj wklejic

OMG :shock: Masz opis i jeszcze nie możesz tam trafić ? Najprościej by chyba było jakby ktoś zrobił to za Ciebie :x

o co ci chodzi po prostu mam 11 lat

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 21:49

wez a ty WizZz nie wiesz moze jakby cos to odpisz

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 22:04

no i co odpiszesz jeszcze dzisiaj?

:? Nie potrafię Ci dokładniej wyjaśnić jak tam dojść. To co podał Ci Krzychuu powinno w zupełności wystarczyć ;]

ale ide tak i nic nie moge znalezc

wyslij mi screen z gry z zaznaczonym tam gdzie jest Diego :stuck_out_tongue:

:o Żarty sobie robisz ? Ten opis który podał Ci Krzychuu wyczerpuje temat!! A tak btw w Gothica 2 nie grałem juz dobre 2-3 lata ;]

ale ide tak i d*** nie ma co jest??

Proponuje w tym wieku zająć się lepiej edukacją, bo widzę że gry są dla Ciebie zbyt trudne ;] I jak masz dalej pisać to samo, to lepiej nic nie pisz. W każdym razie ja już odpisywał nie będę bo mi się znudziło ciągłe powtarzanie tego samego :roll:

ok juz znalazlem :slight_smile: dzieki wszystkim oprocz WizZz

WizZz hmm, przeszkadza ci że ktoś ma np. 12 lat i gra w Gothica i nei wie jak przejść? Taki 12 latek może być mądrzejszy od takiego ‘‘niby dorosłego’’ jak ty. Upominasz na tym forum każdego, jak i o błędy jak i o wiek. Nie jesteś od upominania - od tego sa moderatorzy, nie wyręczaj ich. :slight_smile:

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 14:22

Kompleksy lecz gdzie indziej, nei tutaj :slight_smile:

Przeszkadza mi to że nie umie czytać ze zrozumieniem. Skoro od upominania są moderatorzy to może też mnie nie upominaj ? A kompleksy to chyba Ty leczysz wypowiadając się nie na temat. I skoro już odczuwasz gorącą potrzebę upominania mnie czy innych użytkowników forum to rób to nie pisząc z błędami.

sry ze znowu pisze ale mam kolejny problem nie wiem jak to naprawic zaczolem od poczatku grac magie ognia jaestem juz w nowym swiecie i nie wiem co zrobic zeby sie dowiedziec kto jest tym gosciem kto probuje zabic tego goscia na E co ma 2 straznokow pomooooocy

PS:WiZzz ty juz mozesz nie pisac :P:P

Złączono Posta : 30.09.2007 (Nie) 11:20

a i dziex bartek

powiedzcie gdzie jest wowoz to znajde Diego pls

Ha pewnie chodzi ci gdzie jest Diego w Górniczej Dolinie.Diego jest niedaleko miejsca gdzie w gothic 1 stało dwóch strażników ze starego obozu pilnujących terenów orków. :smiley: