Misje w Test Drive Unlimited nie działają w Windows 7, pomino prawidłowego działania gry

Witam,

posiadam oryginalną grę Test Drive Unlimited i niestety mam z nią problem na systemie Windiws 7. Instalacja przwebiega prawidłowo, gra się uruchamia, niby wszystko jest dobrze, ale niestety nie mogę uruchomić żadnej misji, tzn. jak podjeżdżam do jakieś i wciskam “Enter” to nic się nie dzieje, a w innych misjach np. przeworzenie paczek nigy wszystko jewst dobrze, jest odmierzany czas, ale prakuje zaznaczonego celu na GPS. Ta sama gra na Windows XP działa normalnie. Gra spełnia wszystkie wymagania sprzętowe. Jak mogę naprawić ten błąd.

 

Uruchom zgodnie z win xp.

 

przemeks91, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Niestety przełączenie trybu zgodności nic nie zmieniło. Gra wyłącza się normalnie, ale niestety po całkowitym zamknięciu  w dzienniku zdarzeń pojawia się błąd jak w załączniku.

post-41123-0-46273200-1392637975_thumb.p

W takim razie spróbuj zaktualizować grę , pobrać najnowszy patch.

Niestety także nic, zniknął błąd, ale reszta jest bez zmian. Dziwne jest to, że kiedy rozpoczynam misję z paczką, albo z autostopowiczem czas płynie normalnie, ale samochód przenosi w jakieś inne miejsce, poza trasą, które nawet nie znajduje się w otoczeniu danej misji.

 

Problem został rzowązany, wystarczyło znaleźć w Internecie folder IGE, dlatego temat uważam za zamknięty.