Miss Polonia 2006 Marzena Cieślik

McDracullo daj zdjęcie :stuck_out_tongue:

ej no dla kogoś jest ta ładna, dla innego inna, należy się tylko cieszyć, że wogóle mamy piękne Polki :wink: 8)

a mi się nie podoba :stuck_out_tongue: szczególnie, jak się uśmiecha, bo wygląda po prostu głupkowato :stuck_out_tongue:

a na tym zdjęciu http://wiadomosci.onet.pl/6348,8,0,0,1,pokaz.html wygląda jak transwestyta :lol: to moje autentyczne odczucia

ładniejsze to ja mam koleżanki :stuck_out_tongue: http://83.14.145.2/rafal/laski.jpg (najładniejsza zamazana :stuck_out_tongue: jak wysyłała zdjęcie, to powiedziała, że musi się ocenzurować, bo głupio wyszła :lol: )

Fakt :mrgreen: jak Miriam :x

no nie wiem :mrgreen:

średnia wieku 14? :stuck_out_tongue: Toć to jeszcze prokurator!

Prześle Ci na gg, bo nie wyraziła zgody żeby wrzucić zdjęcie na forum… :frowning:

Mi się najbardziej podobała 2 oraz 17 :slight_smile:

Zgadzam się, że trochę dziwnie wygląda jak się uśmiecha… Także zgadzam się z tym, że ma tak zxeza ( tak wygląda na zdjęciach ).

pasztet, dobrze że nie oglądałem tych wyborów bo bym sobie popsuł humor tylko. Wszystkie te miss są jakieś takie zwyłkłe z wyglądu, wszystkie przeznaczyłyby nagrode na cele dobroczynne, wszystkie kochają dzieci, wszystkie tańczą, wszystkie malują itd. itp. żenada :x

Tak się przyjęło,że wszystkie pomagają światu :lol:

A słyszeliśćie, co ona napisała w jakimś formularzu przed wyborami. Mężczyzna powinien być uczciwy jak bracia Kaczyńscy, nieugięty jak Ludwik Dorn, sprawiedliwy jak Ziobro i wymieniła jeszcze paru ministrów z obecnego żądu(mi.in. ministra Wassermana), a najładniejszy jest Wojciech Olejniczak- lider SLD.

Śmiać mi się zachciało, do tego tłumaczyła się, że miała taką chwilową wenę. Nic dziwnego, że wygrała jak tak pięknie opisała gabinet rządzący… :shock:

PS Ten wywiad usłyszałem dzisiaj w wiadomościach.

Gdyby wygrała inna kandydatka to zapewne i ją byście “ładnie” opisali.

O gustach się nie dyskutuje ;]

Tutaj bardzo ładnie wyszła :wink:

8.jpg

DeViL , wg. mnie tutaj wyszła jeszcze gorzej niz na wcześniejszych zdjęciach ;]

:spoko:

O mamo, jakie ona ma “oczy”…takie kształtne, o mamo…:stuck_out_tongue:

jak tak sie na nia juz napatrzylem w roznych wiadomosciach to dochodze do wnisoku:

co jak co ale najladniejsza to ona nie jest :slight_smile: przynajmniej nie zasluguje moim zdaniem na miano miss :slight_smile:

no ale co tam wyglad przeciez sie nie liczy :smiley:

Dziewczyna o przeciętnym wyglądzie :frowning:

Daję jej 7/10 :mrgreen:

O ludzie, ale wy jesteście, pochwalcie się swoimi dzewczynami, no jak narazie jeden pokazał, ale …

pokażcie swoje to dopiero się pośmiejemy, a dla mnie jest ładna, jak wszystkie, choć są ładniejsze :stuck_out_tongue:

No i tu cały pies jest pogrzebany, jest ładna ale nie piękna, a to chyba jeden podstawowych wymgów do tytułu miss prawie 40 milionowego kraju. Nie przeczę że jest elokwentna i inteligentna ale to jeszcze nie wszystko przy takim zaszczytnym tytule.

W wywiadzie powiedziała, że ma orginalny i niepowtarzalny wygląd, ale chyba tylko pod jednym względem - większość kobiet (prawnie wszystkie) gdy się uśmiechają wyglądają lepiej a ona odwrotnie. Przez te zęby :shock: :shock: :shock: . Nie wim jak na miss word wypadnie. :wink: :wink: :wink: ALE BYŁY ŁADNIEJSZE, SZKODA, ALE COŻ…

Może jej ktoś wybije. :mrgreen:

I takie małe ogłoszenie ;] (gdyby ktoś miał ochotę :stuck_out_tongue: )

a24d5c5ec0487c87tu5.jpg

Jak się nie uśmiecha to jest ładna …