Missing Operating System - problem z botowaniem

Witam. Musiałem z nagłych przyczyn zainstalować MAC OSX obok bety Windows 7. W tym celu zrobiłem drugą patrycję zainstalowalem na niej Maca który i tak nie zadziałał. No cóz w takim razie powracam na win7 w menu przed botowaniem wybieram win7 i ciach nie działa - czyli zostałem bez systemu. Na szczęście posiadam windowsa XP wersję live cd z odpowiednimi programami do takich problemów. Odpalam sprawdzam wszystko po czym formatuje partycje z Mackiem ustawiam jako aktywną partycję tą z win7 po czym restart i napis “Missing operating system”. Szukałem w googlach i wychodzi na to że nie ma sterowników od dysku czytam dalej aby uzyc TestDiska na szczęście jest on w mojej wersji live cd XP odpalam i skanuję widzę jakieś 6 patrycji - na kilku wywala błąd na jednej widzę pliki windowsa 7 więc jest dobrze. Uratowalem tą partycję (wcześniej będąc na XP nie mogłem wejść na partycję z win7 teraz już mogę). Z tego co się orientuje muszę zabotowac system z patrycji ale w jaki sposób(nie mam sterowników od dysku)?

Pozdrawiam i życzę wesołych Swiąt.