Missing operating system

Witam ,mam pewien problem , mianowicie wczoraj wygrałem nowy system na dysk D po czym sformatowałem dysk C   (zrobiłem to cceanerem) gdzie miałem zainstalowany Stary system . Po wszystkim chciałem zrestartować komputer lecz podczas ponownego uruchamiania pojawił mi się napis “Missing operation system " . Czytałem na forum o podobnych przypadkach i próbowałem już przywrócić ustawienia fabryczne BIOSu , nic nie pomogło, zbotowałem też pena i próbowałem wgrać z niego system ,ale komputer wyłącza się podczas ładowania folderów systemowych " Windows is loafin files …” . Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję.

Zerknij do mojego poradnika http://fileshark.pl/pobierz/14671141/032ad/przeglad-metod-naprawy-problemow-z-uruchamianiem-windows-7-pdf

Dziękuję za odpowiedź ,ale chyba niestety  w twoim poradniku nie ma opisanego mojego przypadku :frowning: .Napiszę jeszcze raz , gdy próbuję użyć mojego zbotowanego pend. to wszystko jest jak na zdjęciu w twoim poradniku aż do "windows is loading files … " i w trakcie tego procesu komputer się wyłącza .

Przed chwilą uruchomiłem komputer i pasek (windows is loading files) załadował się do końca ale nie wykrywa mi żadnego sytemu w opcji odzyskiwania systemu

jeśli system jest na dysku D, to tę partycję musisz ustawić jako butowalną, czy mówiąc inaczej aktywną. Mówiąc ogólnie, można to zrobić za pomocą płytki instalacyjnej z windowsa i polecenia diskpart