Mistrz Klawiatury 2 - czy to działa

Witam, czy miał ktoś styczność z tym programem? Czy ktoś próbował za pomocą tego programu nauczyć się szybko pisać? Ja piszę bez patrzenia na klawiaturę i to dość szybko, ale często robię błędy i nie angażuje w to wszystko palców. Ręce latają nad klawiatura od lewej do prawej, a chciałbym pisać tak żeby rąk nie odrywać i angażować wszystkie palce :stuck_out_tongue: Czy jest to możliwe? Czy ten program mi w tym pomoże? Z góry dziękuje za odpowiedź :wink:

mi program pomógł, Tobie pewnie też pomorze :slight_smile:

ja ze swojej strony polecam program Klawiaturka:

http://www.idg.pl/ftp/pc_7757/Klawiaturka.1.0.0.7.html

jest w pełni darmowy i łatwy w obsłudze, ja na nim się uczyłem pisać bez patrzenia na klawiaturze i nie narzekam.

naprawdę jest to możliwe, tylko pamiętaj nie staraj się szybko pisać tylko staraj się pisać bezbłędnie, szybkość sama przyjdzie z czasem, ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że już kilka lat piszę bez patrzenia na klawiaturę, piszę dziesięcioma palcami i jakbyś się mnie spytał jakim palcem wciskam, którą literę to na pewno bym się dłużej zastanawiał, po prostu takie pisanie po pewnym czasie staje się automatyczne i nawet o tym nie myślę, myślę tylko o tym co chcę napisać, przepisać.

powodzenia.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nom na prawdę polecam… Jest efekt.

tylko pamiętaj w początkowym okresie nauki widocznych efektów jest mało, dopiero po pewnym czasie są bardzo widoczne efekty, i to może zniechęcać wiele osób.

pozdrawiam Marcin

:slight_smile:

Ja tam kiedyś sie chwile na tym bawiłem kiedy nie miałem internetu , tak to chyba lepiej na czacie posiedzieć albo na gg , szybko sie wyrabia pisanie :stuck_out_tongue:

Owszem, ale pisanie dwoma może pięcioma palcami ;p a ja chce pisać wszystkimi palcami :slight_smile: