Mix w Plusie GSM

Ostatnio zainteresowała mnie oferta PLUS’a, że niby to “telefony na kartę za złotówkę”. Byłem na stronie internetowej Plus’a, przeczytałem regulamin tejże promocji, ale oni to zawsze tak napiszą, że człowiek nic nie rozumie.

Możecie mi powiedzieć, czy to jest dobra oferta, czy to jakiś pic na wodę, czy się opłaca (o co chodzi z tymi doładowaniami). Najlepiej podajcie wady i zalety.

Według mnie to się nie opłaca naciągają tylko ludzi a połączenia i sms-y są drogie

To jest tak jak kupisz telefon za 1zł. to do tego jeszcze musisz kupic karte sim za 30zł. i co miesiąc musisz kupować karte za conajmniej 30zł. i tak przez dwa lata bo na taki czas podpisujesz umowę i jeszcze jedno jak chcesz kupic telefon ten za 1 zł. to musisz mieć umowę o prace i dwa dokumenty torzsamości :smiley:

Kupując telefon za 1 zł zobowiązujesz się do comiesięcznych zasileń konta za minimum 30 zł. Każde zasilenie skraca okres umowy o miesiąc, więc jeśli w danym miesiącu zasilisz dajmy na to za 90 zł to skracasz umowę o 3 miesiące. Ja mam mieszane odczucia co do tego mixu, kuzynka ma i nie jest za bardzo zadowolona.

jeśli już chcesz telefon w plusie, to weź najtańszy abonament - masz tam pakiet “darmowych” minut i sms i większe “przywileje” - moim zdaniem, mixplus jest :x

ja właśnie po dwóch latach dostałem rabat 50% na abonament i płacę 25 zł za 75 minut/300 sms miesięcznie - i teraz mam tyle minut zgromaczonych, że chyba będę nimi rzucać :slight_smile:

http://www.plusgsm.pl/oplaty/taryfy/

Chcę mieć po prostu dobry telefon, nie ważne w jakiej sieci. Z telefonami na abonament to tak jest, że niby za 30 zł abonament. Ale jak się dokładnie wczyta w umowę to w pierwszym roku 30 zł, a w drugim już 60 zł (ERA).

Na kartę kupiłbym, ale te telefony strasznie drogie.

Dlatego zastanawiam się nad MIX’em. Ale dlaczego wam się nie podoba, 30 zł miesięcznie bez abonamentu, wydaje się korzystnie. Podajcie powody. A nie, że się nie podoba, bo akurat mam taki kaprys. :evil:

Czy podczas kupowania telefonu na kartę w zestawie ze starterem, trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach, czy cos podobnego ?

  1. rozmowy etc. na kartę są droższe

  2. nie masz możliwości korzystania z przywilejów dostępnych na abonamencie - promocje, pakiety lojalnościowe, wymiana aparatów, etc.

  3. skoro można mieć dobry telefon za 1 zł w abonamencie, który jest tańszy niż co miesięczne doładowywanie - to czemu wybierać na kartę ??

  4. w abonamencie masz “darmowe” minuty, sms, możesz w razie potrzeby dokupić sobie pakiety minut, etc.

  5. poczytaj dokłądnie oferty i wybierz, co cię interesuje i wtedy podaj jakieś przykłady - zobaczymy co w trawie piszczy :slight_smile:

ja tez mam podobny dylemat , nie bede zakladal nowego topicu tylko zaczekam co na wasze opinie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moze sie ktos wypowie co juz ma taki tel . :stuck_out_tongue:

Nie kupujcie telefonów za 1zł, są to telefony których sieć chce się pozbyć. Lepiej zapłacić 100zł za telefon ale mieć dużo lepszy. Co do mixa to odradzam,nie opłaca się

Wytłumacz mi, jak to się nie opłaca. Telefon za złotówkę kupujesz, potem płacisz miesięcznie 30 zł, bez abonamentu. Co w tym takiego nieopłacalnego ?

Czy kupując mix’a trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach/pracy ?

Jak dadzą ci ten telefon (niby za 1 zł) to potem nabijają cie na kosztach połączeń i SMSów.

Czyli, jeśli dobrze rozumuję, to oprócz troszkę droższych cen połączeń, to wszystko jest OK ? Nie ma żadnych haczyków ?

Powtarzam trzeci raz pytanie :

Czy kupując mix’a trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach/pracy ?

CANALETTO a nie możesz zadzwonić do nich i się spytać ??

już nie mówiąc o tym, że na www wszystko jest - odrobina chęci

http://www.plusgsm.pl/kontakt/regulamin … znik_nr_1/

na wszelki wypadek

informacje na ten temat są podane w postach powyżej - a konkretnie w linkach.

Post --> kosz

Temat mocno nie aktualny, można zamknąć :wink: