Mks 2005

Dajcie jakiegoś linka do pobrania mks_vir 2005, tylko żeby to nie była strona główna mks bo tam się za*********** szybko ściąga (czyt. pomału bardzo) thx

Artykuł Krogulca

"Pod koniec roku, firma MKS wyda nową wersję programu antywirusowego mks_vir 2005. Będzie to drugi, polski program tego typu, po AntiVirenKit 2004 InternetSecurity, wyposażony w firewall i funkcje ochrony przed spamem.

Główną nowością w programie będzie wspomniany już firewall mający zapewnić bezpieczeństwo komputera w sieci. Program będzie zawierał także monitor rejestru kontrolujący aktywność pracujących aplikacji pod kątem wykorzystania newralgicznych kluczy rejestru. Oprócz znanego już w wersji 2004 modułu do wykrywania i usuwania dialerów, pojawi się także możliwość likwidacji oprogramowania szpiegującego tzw. spyware i reklamowego tzw. adware.

Zmieniony zostanie także skaner poczty, który ma pozwalać na lepszą ochronę poczty przychodzącej i wychodzącej (w tym m.in. w pełni kontrolować przesyłki wieloczęściowe). Skaner poczty będzie posiadał tzw. blokadę massmailingu, co pozwala na blokowanie robaków. Nowością jest również zupełnie nowy Administrator, który ma pozwalać na wygodne zarządzanie pakietem w dużych sieciach.

Cena nowej wersji nie została jeszcze ustalona."

i co w zwiazku z tym?

Mks 2005 juz jest

http://80.72.33.122/download.html?sProduct=WinMkSNew

Mysle ze Aju nie prosil o artykul tylko o alternatywny do podanego przeze mnie link…

nie mylisz sie strumienianin. Problem w tym, iz napisałem żeby to nie była strona mks tylko jakaś alternatywa :stuck_out_tongue:

według życzeń :smiley: :smiley: :smiley:

:arrow: PIOTR_GPP

Gościu mam Cię na oku :evil: :evil: :evil:

Jeszcze jeden numer tego typu i polecisz z forum “na wieki wieków amen” :twisted: :twisted: :twisted:

Oto link: Mks_Vir 2005

:arrow: http://files.mks.com.pl/download/windows/mkssetup.exe

link ktory podales jest linkiem do strony mks…

a chodzi o alternatywny…