Mks 2006 - czy się opłaca

Witam :slight_smile:

Wiem, że już był temat o sytuacji w firmie MKS, ale chciałem zobaczyć jak będą się rozkładały głosy w ankiecie…

Niedługo kończy mi się abonament i teraz mam dylemat: czy wykupić licencje na kolejny rok, czy jak na razie poszukać czegoś darmowego?

I ogólnie chciałem poznać Wasze zdanie na ten temat :slight_smile:

wedlug mnie to bedzie im ciezko i przegraja procek z arcavir’em …

ale coz… czas pokaze

Ja nie oddałem głosu w ankiecie bo nie znam sytuacji MKS’a ale wydaje mi się, że inwestowanie w ten produkt nie ma większego sensu. Puki co z każdym “Komputer Światem” jest wydawany swietny NOD32 i z każdym nowym numerem jest nowy kod licencyjny przedłużający możność kożystania z programu. Wydaje mi się że lepiej wykupic licencje na NOD’a niż na MKS’a

moim zdaniem wszystko powrocilo do normy… przeciez sa aktualizacje chyba codziennie wydawane a mks_vir 2006 mial chyba wyjsc na poczatku marca a teraz zmienili ze wraz z premiera Visty(moze sie myle ale cos mi sie o uczy obilo)

a firma MKS wygra proces mozna powiedziec ze juz wygrala poniewaz w ArcaVir musial zostac zmieniony kod programu bo byl identyczny jak w MKS_VIR a to jest niezgodne z prawem…

Powiem prosto:

Jeżeli masz kompa tylko w domu - nie warto sie martwić

Jezeli administrujesz siecią - uciekaj od MKS bo możesz zostać z ręką w nocniku.

:slight_smile:

Dlatego skorzystałem z promocji NODa32 dla posiadaczy MKSa 8)

Tu jest ciekawy artykuł http://www.chip.pl/arts/n/article_166478.html