Mks vir- nr seryjny, jak to zrobic?

Mam od pewnego czasu mks’a wersje z roznych czasopism(bo gazetki mam za free;-) i jak wiadomo zazwyczaj sa to wersje 30 dniowe.Ostatnio jak mi sie skonczyla, to wywalilam z kompa i wzielam z komputerswiata zainstalowalam kolejny raz. No i teraz znowu chce ode mnie nowy nr seryjny.Mam programik znow z jakiegos szmatlawca,ale tu moje pytanie,czy trzeba wywalic stara wersjei od nowa instalowac,czy jest jakies sposob,zeby wyciagnac tylko nowy nr seryjny z tej gazetki?

Pytanie pewnie banalne,ale naprawde nie mam teraz kaski na roczna licencje i musze sobie radzic jeszcze miesiac w ten sposob.

tak musisz starą odinstalować i od nowa instalować nową :slight_smile:

Nie wiem czy jest to legalne moze tak ale jak pozwala na to umowa licencyjna przeciez sama nazwa brzmi Testow wiec przeznaczona na jakis okres :-x

ale jak ona kupuje ciągle gazety to ma prawo z każdej gazety zainstalować program :slight_smile:

I na tym się kończy testowanie danego programu. Ponowna instalacja jest sprzeczna z licencją trial.

Niestety tutaj sie mylisz jeżeli myślisz ciągle o tym samym programie i takiej samej jego wersji.

Locked.

topic_lock.gif