Mks vs Norton AntiVirus

Tak mnie naszło, żeby zafundować sobie jakiegoś nowego Antywirusa… Tylko teraz się zastanawiam…, który lepszy… Mks, czy NAV … ?

Jak sądzicie ?

Zależy który norton ja głosuje na nortona jest on najlepszym programyem ant świrusowym :smiley:

Mks’a nie miałem, a co do Nortona to wg mnie jest super. Gorąco polecam :slight_smile:

obydwa są niezłe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: chociasz urzywam nortona ale czasem skaner On-line http://skaner.mks.com.pl/ polecam :!: :!: :!:

A najnowszy AntiViren Kit wypadl najllepiej w testach (bodajze Enter albo Chip) wiec moze lepiej ten program? Z tego co slyszalem to nowy Norton dziala tak se, ale sam nie korzystalem wiec nie wiem jak jest.

Dobry wieczór :slight_smile: . Ja osobiście używam AntiVir Personal Edition niemieckiej produkcji. Jak dla mnie jest to bardzo dobry program, zupełnie nie obciąża systemu i ma bardzo niewielkie rozmiary, niecałe 4 MB. I co ważne swego czasu wykrył mi wirusy, których w bazie Symanteca czy w MKS próżno szukać…Tak więc wbrew ankiecie ja polecam właśnie ten program. Pozdrawiam :slight_smile: .

Norton anty wirus 2004 działa super mie mam nic do niego

A ja polecam PANDĘ PLATINUM, u mnie wykrył i unieszkodliwił wirusa z którym obydwa omawiane programy nie mogły sobie poradzić, nawet go nie widziały(był to wirus,który bardzo spowalniał pracę komputera)POZDRAWIAM

Jak widać NORTON rządzi :slight_smile:

Jak się niedawno do sieci podłączałem od razu blaster mnie zaatakował. Postanowiłem szybko zareagować i zainstalowałem PC Cillin 2002. Musze przyznac ze ten OEM jest dobry bo gdy postanowiłem “ulepszyć” ochrone i zainstalowałem NAV 2003 to nic rewelacyjnego. Żebyście nie pomyśleli że najnowszej bazy nie miałem,a miałem- Blaster powrócił i ja takze powróciłem do starego PC Cillin’a 2002, naprawdę jest cool.

Moim zdaniem NAV jest najlepszym programem antyvirusowym na świecie i slyszałem to od bardzo wielu osób, więc zagłosowałem na NAV.

Miałem kiedyś PC-Cillina 2002 i byłem zadowolony (posiada firewalla)

Jednak wygasła mi licencja i postanowiłem kupić coś po polsku.

Kupiłem AntyVirenkit 12 i jest super. Wszędzie kosztuje ok.150 zł a gdy poszedłem do Vobisu leżał na półce za 99.90 zł !!

Na testach Komputerświata zajął 1 miejsce przed Nortonem. Czyli idzie z nim ręka w rękę jeśli chodzi o jakość natomiast cenowo bije Nortona na głowę !!

ale z jakim Nortonem wygra?ł 2003 czy 2004 ? bo według oceny vortalu Norton 2004 i mks 2003 (jest już chyba 2004) są lepsze od antVirenKita ??

Tu zobacz:

http://www.komputerswiat.pl/informacje/testy/testy.html

Natomiast na teście “Entera” (nr 10, 2003) Norton (2003) był pierwszy, Kasperski drugi, AntyVirenkit był trzeci. Antywirenkit posiada zresztą dwa skanery z których jeden jest Kasperskiego.

Jak widać AntyVirenkit jakościowo depcze po piętach Nortonowi a cena 99,90 zł przemawia zdecydowanie na jego korzyść jeśli planujemy zakup.

avk12 mam ponad pół roku, rezultat? - nie złapałem żadnego wira. Teraz kosztuje 99zl, ja dalem 160, jak ktos ma w miare dobry komp. i nie obawia sie spowolnienia jego pracy to jest to najlepsza aktualnie oferta na rynku, w tej cenie taka jakość!

To samo co kolega.

A Panda Antivirus Titanium 2004 też jest ciekawy :slight_smile: a do tego szybki

Norton lepszy od mks-a ale ja wole pande platinum.

My tutaj nei bawimy się w archeologów :slight_smile:

Raczej Norton. Jeśli chodzi o MKSa, to jest przecież skaner on-line, więc na Twoim miejscu wybrałym Nortona.