MKS wykrywa, Kaspersky nie

Witam serdecznie. Ponieważ dziś komputer zaczął mi się nieco dziwnie zachowywać (bardzo wolno reagował na komendy, powoli otwierał programy), przeskanowałem go mks-em online. Ten znalazł mi mnóstwo plików zainfekowanych trojanami, w tym kilkanaście w katalogu C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Kaspersky Lab\AVP7\PdmHist\d84.B827445401C8C250.history. Katalog ten, jak go obejrzałem okazał się pusty. Poza tym Kaspersky oczywiście niczego nie wykrywał. Dla świętego spokoju przeskanowałem kompa Hijackiem - wg mnie nie ma tu nic bardzo podejrzanego, ale proszę o pomoc. Poniżej wklejam loga.

http://wklej.org/id/5a9ffee570

U mnie sytuacja podobna.też w podobnym katalogu należącym do kasperskiego arca micro scan wykryła heurystycznie coś-ale na 10000% jest to fałszywy alarm.w Twoim przypadku też na 100000% to fałszywy alarm-olać:)

loukas , nie mozna używac 2 antywirów naraz… Jak skanujesz jakimś antywirem to zawsze wykryje drugie jak wirusa.

W HijackThis usuń tylko ten wpis:

O23 - Service: hpdj - Unknown owner - C:\DOCUME~1\loukas\USTAWI~1\Temp\hpdj.exe (file missing)

Możesz dać loga z ComboFix (instrukcja: viewtopic.php?f=16&t=36654 )

:slight_smile: