MM801 Manta Dragon Pad - poszukuję sterowników

Trafił do mnie ten pad i za żadne skarby nigdzie nie mogę znaleźć właściwych sterowników.Mam Windowsa 7. Urządzenia w ogóle nie wykrywa.

Sterowniki próbowałem pobierać z:

http://www.manta.home.pl/poland/sterowniki.html

i wielu innych.

Dużo osób mówiło o manta.tv, ta strona w ogóle mi nie działa. Prosiłbym o pomoc.

Przeniesiono z działu Problemy z oprogramowaniem.

Hej,

Wygląda to na uszkodzone urządzenie. Mam dokładnie ten sam model i na Windows 7 poprawnie działa na sterownikach pobieranych przez system. Nawet podłączyłem go przed momentem do innego komputera z siódemką - nie było problemów. System zidentyfikował urządzenie, pobrał sterownik i działa poprawnie.

Swoją drogą po podłączeniu do portu USB i wciśnięciu przycisku mode , zapala się on na niebiesko?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Możliwe że to kwestia kurzu. Pad leżał z rok na półce, jak go zdjąłem musiałem go przeczyścić z zewnątrz. Z kabla trochę schodzi izolacja ale wszystko się łączy. Raz mi go system złapał jako pad, po chwili zniknął. Nieraz w ogóle go nie łapie. Czasami wyświetla się że nie rozpoznano urządzenia a pad się świeci. Pobawię się może też ze sterownikami płyty głównej. Ogólnie komputer nowy więc może nie być wszystko zainstalowane.

Hej,

Bardziej bym sprawdził, czy na kablu nie ma gdzieś przebicia bądź uszkodzenia jednej z żył przewodu. Takie uszkodzenie objawia się właśnie tak jak piszesz: pad nie jest czasami widoczny, a czasami w systemie otrzymujemy komunikat o nierozpoznanym urządzeniu USB.

Oczywiście warto je zainstalować, choć nie liczyłbym na rozwiązanie problemu po aktualizacji bądź instalacji sterowników do płyty głównej. Jeszcze jedno - podłączasz pada pod porty USB 2.0 czy 3.0?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Problem rozwiązany. Rozkręciłem pada, jeden kabel jest przerwany, wystarczy lutownica punktowa i będzie wszystko śmigać, dzięki za pomoc ; )