MMS w Orange

Witam! Siora wyslala mi MMS i doszlo do mnie powiadomenie zebym wszedl na orange. wchodze w multibox i widze otrzymane zdjecia od siory. Mozna je wgrac na telefon? Jesli tak to jak? Nie mam kabla :wink:

Wyslac je do swojego tela MMS-em :wink:

probowalem i znowu pisze wejdz na orange pl

Jaki masz tel ? Może masz nie skonfigurowane mms’y albo GPRS

siemens ax72

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 22:29

nie wiem czy mam dobrze skonfigurowane ale boje sie wchodzic bo mi moze kase wrabac bo moge wjesc na innterent przez przypadek

http://ustaw.orange.pl/

tu mozesz skonfigurowac tel na mms i musisz jeszcze skonfigurowac wap przez gprs

zadzwon do biura obslugi i dostaniesz plik konfiguracyjny albo podejdz do salanu i popros zeby to zrobili a pozniej normalnie sobie przelsesz, juz tak robilem

pozdrawiam

Pamiętaj, aby po otrzymaniu SMS konfiguracyjnego wpisać następujący PIN: 1234. o co chodzi?

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 23:14

a pod jaki nr dzwonic? czy *100 jest darmowy?

nie jest darmowy płacisz 1zł+vat ale bez wzgledu na to ile rozmawiasz,a z tym pinem to szczerze mowiac nie wiem o co chodzi,ja mam sek700i i przyszedl do mnie sms konfiguracyjny musialam go zapisac i wszystko

zapytaj jeszcze o sama usluge mms,czasem trzeba ja w telefonie uruchomic wysylajac jakiegos tam smsa

ja zapisywalem ale nic sie nie dzieje :frowning: moja siora ma tez koma w orange i jak sie pytala jak skonfigurowac konsultantantki to ta powiedziala zeby sobie sama zrobila bo nie umie :frowning:

musisz jeszce w ustawieniach zrobic zeby byl domsylny, ja mam domyslny ‘wap orange’ i dzialaja zarowno przegladarka jaki i mms

pozdrawiam