Mniej fps jak na starym pc

Witam mam pytanie odnoscie gry cs go obecnoe mam po 240 , 280 fps na niskich ustawieniach wiem ze to duzo lecz na starym komputerze mialem wiecej pytanie czemu tak moze byc ?
W innych grach problemu nie doświadczylem

Specyfikacja

Intel core i7 8700k
16gb ram
Gtx 1060 6gb
Zasilacz thermaltake 630w

Bo miałeś lepszy komputer ? Wydajniejszy ? Inne ustawienia graficzne ? Mniej wymagającą wersję CS:GO ?

Niby skąd mamy to wiedzieć. Nie podałeś jego specyfikacji, wersji systemu, daty kiedy miałeś więcej klatek itp.

Mialem i5 4460 8gb ram oraz gtxa 970 , co do ustawien graficznych takie same jak obecnie.
System Windows 10

Skoro kupił i8700k i 1060 to japrawde niewielki ma manewr downgradu co on niby mial wczesniej pkyte glowna pod i9 i titana v że mu tak dogryzasz

A jak dawno ?

To bylo jakos w we wrzesniu 2017 pozniej sprzedalem i uzywalem laptopa

Powodów może być multum, od sprzętowych, przez softowe do użytkowika. Także chcesz czy nie chcesz musisz podać więcej informacji, screeny, wersje sterowników, cokolwiek.

No to jak bede w domu to porobie , wersja sterownikow najnowsza + nvidia experience mozliwe ze to ona tak miesza ?

Wszystko jest możliwe, kto Ci składał komputer / kupiłeś złożony ?

Sam skladalem, w innych grach nie doswiadczylem problemu w gta v ultra bez zająkniecia

cs też chodzi bez zająknięcia przy 260 fps, chociaż powinieneś mieć ich więcej, także to nie jest porównanie jeśli nie masz liczb.

A jest mozliwe ze karta nie jest na tyle obciazona i nie pracuje na pelnych obrotach ?

Zacznij od przestawienia profilu zasilania na “wysoka wydajność”.

zmieniłem na wydajność i nic nie zmieniło , zauważyem ze podczas grania na serwerze gdzie jest juz więcej jak 15 osób spadki są nawet do 170 fps

Przyczyną pewnie jest multum aplikacji w tle, lub słaba częstotliwość ramu.