Mnóstwo problemów...czy to wina systemu?

ostatnio miałam przeinstalowany windows…uzupełniam go potrzebnymi programami ale coś jest wyrażnie nie tak.

  1. podczas wczytywania stron coś przerywa…nawet na 10-15 sek prawie przy każdym wejściu, a czasami muszę wręcz próbować ponownego otwarcia

  2. na stronach (np. miastoplusa) nie mogę odtwarzać dzwonków.mam dwie przeglądarki i na jednej- na operze komputer zupełnie nie reagował a na explorerze otwierało się okienko z pytaniem czy otworzyć lub zapisać plik

  3. wczoraj zainstalowałam jave (miała być Java 2 Runtime Enviroment (JRE) 1.5.0_08 ale podczas instalacji pojawiał się błąd wiec zainstalowałam wersję 1.5.0_06) ale z kolei teraz na operze jak klikam na odnośniki z dzwonkami to opera się zamyka

  4. dodatkowo pobieranie plików na obu przeglądarkach jest czasami przerywane

:cry: czy to się może skończyć jakoś inaczej niż kolejną reinstalacją systemu ? :cry:

Jakiego masz neta. Objawy wyglądają na przegięcie transferu w neo.

korzystam z vectry- połączenie przez kabel…prędkość najniższa

Ja jak miałem vectre to też tak było. Vectra jest wydajna (bez lagów) od 512kb/s. Chyba, że… spr kompa na syf (anty spyware i antywirus).

sprawdzany avastem,problemów nie znalazł. vectry to wina nie jest bo przed reinstalacją ta sama vectra mi służyła i nie było takich problemów

Jak reinstalowałaś system ? Z formatowaniem czy bez?

A najlepiej wklej loga z Hijacka i Silent Runners

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654