Mobile Phone Tools.motorola v3,problem z usunięciem mp3

tak jak w temaciku :-x kiedy podłączam swój fon motkę v3 do usb,i chcę usunąć jakąś muzę mp3-jkę,to wyskakuję mi takie coś ! co to znaczy?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/de6093ffd610467a.html :cry: co z tym zrobić,nawet jak chce wrzucić na fona mp3-jkę jakąś to wrzuca,a nie pokazuję w fonie że jest :o i co robić??pomocy :?

  1. Motorole to shity(same nie miłe wspomnienia z v3)

  2. Oznacza to chyba, ze dostęp zabroniony i nie masz autoryzacji.

  3. Mobile Phone Tools by motorola nie dzialają w 70% przypadków.

  4. Pozostaje ci tylko usunięcie wszystkiego z telefonu, ale stracisz dosłownie wszystko, nawet kontakty.

ja na razie polecam ten model,bo super tele,a kupiłem go za 120zł,z gwarancją więc dlatego taki akurat model mam :wink:

chce na 100% przetłumaczyć ,a nie “chyba” :wink:

u mnie działa wrzucanie tapet,zdjęc albo usuwania ich,a co do mp3 to właśnie to jest jedyny problem :frowning:

w jaki sposób,soft zmienić :stuck_out_tongue: to bez karty sim można :wink: i nic się nie skasuję :wink: ale na stówę,nie trzeba wszystkiego kasować,tylko pomyśleć,itp co jest zablokowane albo nie tak,właśnie to robie,ale na dal się nie chce usunąć żadne mp3 ani dodać…może pamięci jest brak i dlatego coś blokuję :roll:

Nie chce być nie miły, ale pobaw sie telefonem z symbianem, to zapomnisz o motce.

holohause on teraz ma motke, i nie interesuje go telefon z Symbianem tylko jak ma naprawić ten problem, a piszesz jakieś głupoty… Takie sprawy to na PW. Co do tych mp-3 to moze one są zabiezpieczone prawami albo nie masz tyle pamięci… :wink:

bawiłem się i to nie jednym,jak nie słabe baterie,to wolny sybian,dzięki wypasionych tele nie potrzebuję :wink:

Złączono Posta : 08.12.2007 (Sob) 14:10

no właśnie i dlatego chcę się pozbyć mp3 -jek niektórych a nowe wgrać,i tu jest ten problem,nie mogę usunąć żadnego mp3 :evil:

spróbuj programem p2ktools :stuck_out_tongue:

a co to jest ?? ściągłem to nawet nie ma ikonki… jak to się używa? co to na telefon jest?tzn ściągnąc to na tele czy co? :stuck_out_tongue:

jak nie ma ikonki? jak jest,po wypakowaniu klikasz na tą niebieską :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

51174518fs3.th.jpg

i wchodzisz do b mobile audio jak na obrazku,wybierasz piosenkę jaką chcesz usunąć i klikasz na niej prawy myszy i dajesz delete i tyle :slight_smile: