Mobile Vikings

Mam takie pytanie mam obecnie internet z netii, ale mam bardzo wolny łącze maksymalnie 15 M/B pobieranie i wysyłania maksymalnie 1 M/B, i teraz znalazłem ofertę Mobile Vikings i to jest internet mobilny czy jak kupię to dostanę kartę SIM do telefonu taka dodatkową bo mam telefon z dual simlockiem, ale jednocześnie mam telefon na umowę i chcę zostać z tym operatorem co mam i teraz to będzie na tej zasadzie, że Mobile Vikings to jest tylko intern mobilny nie dostanę żądnego numeru ?

Jestem od kilku lat w Mobile Vikings i polecam go bardzo gorąco. W przypadku oferty internetu mobilnego dostaniesz kartę SIM z przypisanym numerem, bez możliwości wykonywania na niej połączeń i wiadomości SMS.

A czy możliwe jest używanie tej karty sim z Mobile Vikings jednocześnie z telefonem z orange czyli dual simlock ?

Jeśli w smartfonie jest dual sim, to jak najbardziej możesz wykorzystywać internet mobilny na drugiej karcie. Simlock to raczej już prehistoria w telefonach z salonów operatorów GSM. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Innym rozwiązaniem jest np. kupienie routera, do którego można włożyć kartę SIM. :wink:

Możesz spytać swojego operatora o zdjęcie simlocka, o ile jest nałożony.

Zostaje wysyłać na PW takie upominki.

Nowy silnik pozwala się po wysłaniu wypisać z własnej wiadomości (starszy nie pozwalał na łatwe osierocenie z nadawców/odbiorców), więc nie zobaczysz zazwyczaj riposty „święty turecki gramatyki i ortografii się znalazł”).

Panie Garroz (@anon41984168 ) widzę, że Pan znowu się w swoim domostwie nudzi i szuka problemów tam gdzie ich nie ma. Pan chce pobić jakiś rekord w szybkości otrzymania bana na konto czy jak?

Bo zwróciłem uwagę o jednostki internetowe?? To dlatego śmieją się z tego forum i głównej strony, ze to pudelek i robota co chceta. OK. Jak za to mam dostać bana to proszę to dopisać do Regulaminu forum, ze za zwracanie uwagę jak się pisze jednostki internetowe dajecie bana.

Żeby było jasne. Zwróciłem uwagę moim zdaniem grzecznie najpierw, a autor tematu wyskoczył z „pazurami”, ale ja muszę dostać Becki, dla zasady na tym forum.

To jest nieistotna rzecz w poruszonym wątku. Skończ, albo znowu będzie ban, bo niczego się nie nauczyłeś. Jedyne co Twoja uwaga wnosi do tematu to niepotrzebną dyskusję i przepychanki. I nie zasłaniaj się regulaminem, którego najwyraźniej nie rozumiesz.

Człowieku!!! Ktoś wymyślił MB/s, Mb/s i nie wymyślił tych oznaczeń, ze ktoś sobie oznaczy M/B czy mb. Skoro ty to olewasz i na to pozwalasz tutaj to pominąłem się z powołaniem Moderatora i jedyne co potrafisz tutaj to banować.

Banuj!!! Raz,dwa, trzy i zero jakichkolwiek zasad poza banowaniem

Następnym razem będę pisał proszę pana/pani ktoś wymyślił stosowanie takich oznaczeń i proszę tak stosować. Ale komuś się to nie spodoba, oflaguje i LORDEK co zrobi Ban jak bezmyślny BOT. Brawo WP i dobre programy. Takich ludzi więcej trzeba i ludzkość przetrwa w piachu.

No to żegnam Pana. Nie chcę mi się użerać. Zadaj sobie pytanie czym są posty nie na temat.

Mnie by martwiło coś innego: skoro Twój obecny Internet jest do luftu, to raczej nie mieszkasz w dużym mieście. W terenie wiejskim, u dowolnego operatora komórkowego, też możesz mieć problem z transferem.

Jeżeli masz w obecnym telefonie pakiet Internetu, to sprawdź na nim. Vikings, jak kojarzę, tylko podnajmują infrastrukturę, więc prędkości będą, jak u dużych operatorów. Jak masz lipę, to i u nich lipa…

Mam w komórce orange i prędkość jest nawet 38 Mb/s i wysyłanie 30 Mb/s
I czasami z tego internetu korzystam w kompie przez router usb.
Ja mieszkam miejscowość 40 tys mieszkańców.