Mobile Youtube nie działa

Witam.

Mam następujący problem:

Mam Samsunga d900i z Operą Mini, wchodze na Mobilnego Youtube’a, chce obejrzeć jakiś film, klikam więc na “watch video” pojawia się jakieś okno ładowania potem wraca na strone z informacjami o pliku video a filmu jak się nie dało obejrzeć tak nadal się nie da.

Wie ktoś w czym może problem leży?

kiedyś gdy korzystałem z opery mini (wtedy filmy już można było oglądać na orange) i chciałem obejrzeć coś na oranege world też nie działało ;] opera mini działa na takiej zasadzie że wysyłasz żądanie strony, serwer je odbiera i pobiera żądaną stronę i okraja, okrojona i dostosowana wersja strony zostaje wysłana do opery mini w Twoim telefonie ;] kiedyś nawet animacje gif nie działały (nie ruszały się) ;] nie wiem jak jest teraz, może się zmieniło ;] poza tym telefon musi posiadać też możliwość oglądania takich filmów (przez internet) ale Twój zapewne ma ;] ja bym radził spróbować połączyć się przez standardową przeglądarkę telefonu ;] tam musi pójść ;] jest też pełna wersja opery i tam to już powinno działać ale to chyba tylko na smartphony ;]