MOBILKING a simlock

mam pytanko aby działała karta z MOBILKING jedyna możliwością jest telefon bez sim locka czy może być na jakiegoś operatora i właśnie tu pytanie na jakiego

on nadaje na era iheyah ale nie wieczy bedzie smigac !!

To jest tak samo jak z Heyah. Działa na simlock-u Ery. (Era-Heyah-Mobilking)

jako uzytkownik mobilkinga potwierdzam ze nia ma problemu z simlockiem ery, wszystko dziala elegancko :slight_smile:

calkiem niezly cennik, a jak jest z kasa kiedy konczy sie waznosc konta, przepada czy nie? w sumie to pytam z ciekawosci bo przy takich doladowaniach to jedynym powodem zeby tak sie stalo jest kiepska pamiec :slight_smile:

kasa wiadomo przepada ale kazde doladowanie nawet za 10 zł przedłuza waznosc konta o 3 miesiące - co do sim locka to działa starter albo z telefonami bez sim locka albo z sim lockiem Ery.

właśnie oferowane przez nich doładowania skłoniły mnie do skorzystania z tego opa, bo nie chce z telefonu robić skarbonki, a prepaid potrzebny mi do drugiego “rezerwowego” telefonu.

ja chyba tez sie na mobilkinga zdecyduje, zastanawialem sie jeszce nad play ale tam jest jakas nowa taryfa kumulacyjna - zagmatwane to strasznie a ja nie lubie sobie zycia takimi sprawami komplikowac.