Mobilking czy play - co?

jaka oferta jest ogólnie korzystniejsza? mobilking czy play? chodzi mi o kartę pre-paid do posiadanego telefonu!

A czy to problem wejśc na strony operatorów i porównac oferty i wybrać tą korzystniejszą ??

BTW jeżeli PLAY to tylko abonament, prepaid jest nieopłacalny.

http://www.telix.pl/images/promocje/now … _karte.pdf

http://www.telix.pl/images/taryfy/mobilking_cennik.pdf

Tu są cenniki - chyba, że nie zależy Ci na niższych kosztach połączeń…

jak czytałem, to ludzie bardzo sobie chwalą doładowania w mobilkingu bo za 10 złociszy ważność konta przedłużana jest o 3 m-ce zarówno na połączenia wychodzące jak i przychodzące.

Mobilking tylko do rozmów i sms-ów.Wap , internet drogi (50 gr za każde rozpoczęte 100kb).BOK i Poczta płatne.

Jeden plus ,że nie ma rozróżnienia do jakiej sieci dzwonisz , bo wszędzie ta sama cena.

a właściwie jak jest na tą chwilę z zasięgiem Mobilkinga?

Zobacz sobie jeszcze mBank Mobile. Ma niższe stawki. Mobilking działa na sieci PTC.

MobilKing działa na nadajnikach Ery. Każde doładowanie przedłuża ważność konta o 3 miesiące na rozmowy wychodzące i o 6 miesięcy na przychodzące. i to jest chyba jedyny plus. Oni robią to na zasadzie, że mają być proste zasady, czyli stała stawka do wszystkich sieci na rozmowy, na SMS-y, każde doładowanie przedłuża o 3 miesiące, czyli prostota. Ale co z tego skoro nie ma i prędko nie będzie promocji, np. na SMS-y po groszu itd. Nie można też przenosić nr do tej sieci.

“Każde doładowanie przedłuża ważność Twojego konta aż o 3 miesiące! Dzięki temu masz 3 miesiące na rozmowy wychodzące i dodatkowe 3 na rozmowy przychodzące!

info ze strony

No dokładnie. i co z tego? To oznacza że masz 3 miesiące na wychodzące i dodatkowe 3 (czyli razem 6) na przychodzące. Wiem, bo tam pracowałem, a ta informacja na stronie robi bardzo dużo zamieszania i ludzie nie wiedzą o co chodzi, w sumie słusznie, bo sam bym nie wiedział, ale jest jak mówię.

w takim razie źle zinterpretowałem info ze strony, w sumie lepiej się przekonać że dostaje się więcej niż odwrotnie :wink:

czy jako były pracownik możesz powiedzieć kiedy będzie można przenosić numery do mk?!

ps. chyba długo tam nie pracowałeś :lol:

Pracowałem dokładnie 2 dni :smiley: Ale dlatego, że nie mają ruchu (klientów) i po prostu nie było pracy :slight_smile:

Nikt tam nie wie kiedy będzie można, pewnie to trochę jeszcze potrwa.

to rzeczywiście sie nie napracowałeś tam =D>

teraz w mobilkingu obniżyli stawki za korzystanie z wapu w roamingu (z 18 na 6 zl)