Mobilne gadu, niedziała mi po aktywacji

cześć,

Przed chwilą zainstalowałem sobie w komórce mobilne gadu-gadu, cała instalacja przebiegła bez zdanych problemów.Jednak gdy chcę uruchomić gadu-gadu w telefonie te nie działa, cały czas tylko sprawdza połączenie,

pomóżcie może, wydałem trochę funduszy na to więc chciał bym teraz z tego korzystać.

Model mojego telefonu to SE w200i , niedawno kupiony w MIXPLUS-ie.

HELP:)

Telefon masz na 100% prawidłowo skonfigurowany?

Jeśli tak, odczekaj trochę (nawet do końca dnia). U mnie aplikacja zaskoczyła po kilku godzinach. Nie wiem dlaczego, być może jest jakieś kolejkowanie nowych użytkowników.

A Plus oferuje w ogóle mobilne gadu gadu? Bo jak nie to nic dziwnego, że Ci nie chodzi.

Gadu-Gadu podobno chodzi tylko w sieciach: Era i Heyah a w plusie to nie wiem :?

Tak, oferuje znajomi maja i im działa bez żadnych problemów.

Byłem dziś w PLUS-ie i skonfigurowano mi komórkę tak aby gadu gadu działało jednak nadal występuje ten sam błąd.

Wszędzie działa, tylko płaci się za transfer (tak jak z wersją mobilną GG w erze na symbian) Np. http://www.mobilnegadu.pl

Jeśli ma się telefon z MIX-a można sobie aktywować korzystanie z przeglądarek internetowych i komunikatorów za darmo - koszt aktywacji takiej usługi to 5zł na miesiąc.