Mobilne GG a Restarty Telefonu

Witam.

tak jak w Temacie. Wykupiłem sobie w GG abonament na 90dni… zainstalowałem GG. Każe mi wpisać numer użytkownika. Wciśnięcie jakiegoś klawisza Klawiatury powoduje restart Telefonu.

Telefon Samsung U600

POMOCY ![-o<

Zainstaluj w telefonie wersję bez certyfikatu ze strony producenta.

LINK

Ściągnij tą instalkę, wrzuć na telefon niech sobie pobierze z sieci to co ma pobrać i spróbuj uruchomić Mobilne GG.

Ehh Powinno już działać… poprostu w ustawieniach Java nie miałem wybranego Profilu Internet GPRS. Doładuje konto, sprawdzę i dam znać ;] ale już powinno być Okej. :slight_smile:

Niestety nie działa… dalej to samo… ma ktoś jakieś inne sugestie ?

może błąd w sofcie tela?

właśnie miałem softa starego to wszystko było ok. ale była tez stara wersja GG. teraz wgrałem najnowszy soft i się zaczęło… ale wyszła też nowa wersja Gadulca.

Postaram sie załatwić stary soft i wgram i zobaczymy co będzie z tego.

Zainstalowałem JaduGadu mobiDESK i nie chce sie polączyć. w Jadu mi pisze taki komunikat ’ javax.microedition.io.ConnectionNotFoundt z@1a4cfaaa reqestConnect’

to z tego by wynikało ze mam coś źle w ustawieniach Fona ?

Wgrałem stary SOft sytuacja taka sama. Restart Telefonu :frowning: juz nie wiem co mam zrobic zeby to działało :frowning: ![-o<

ustaw odpowiednie profile pobierz ustawienia itd

Robiłem to już niezliczoną ilość razy. Napisałem e-maila do Orange to napisali że to nie ich usługa i żeby jeszcze raz wpisać ustawienia GPRS itd. Napisałem do GG odpisali ‘pracujemy już nad problemem’