Mobilne GG Brak Połączenia

Witam, gdy próbuję się połączyć przez gg w telefonie, wyskakuję mi napis "Brak połączenia z internetem Gadu-Gadu zostanie zamknięte.

Mam telefon Nokia 6230i, sieć to Plus Gsm. GPRS/WAP mam poprawnie skonfigurowane. Proszę o pomoc. :cry:

Potrzebne jest ustawienia Internet GPRS.

Dokładnie tak, a tu możesz to ustawić http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_265534

Jeżeli używasz aplikacji GGPlus, to potrzebne jest połączenie WAP GPRS, albo INTERNET GPRS jeżeli korzystasz z aplikacji Mobilne GG.

tutaj masz automatyczny konfigurator. Wybierz z listy swój telefon i usługę wap gprs, lub int gprs a następnie podaj numer tel. na który ma być wysłana konfiguracja.

Jeżeli masz już ten profil w telefonie, sprawdź czy jest on zaznaczony jako domyślny.

Wiam mam problemossss !!

mam Nokie 6210i wszystko zrobilem co jest opisane na stronie plusa i na forach lecz zawsze staje na tych 8 % juz nie wiem co zrobic z tym problemem chyba juz wszystkie posty czytalem i nic nie dziala !!

Dzieki bardzo :smiley:

*101*11*02# wyłacz i włacz telefon i spróbuj

Właśnie i mój problem dotyczy tych połączeń. Kiedy wchodze w SE w300i w: Łączność-Komunik. danych-Konta danych- i wybieram WAP_GPRS i potem otwiera mi się ‘lista’ APN, Nazwa użytkownika, Hasło, itd… to jak wezmę APN to mam juz chyba ustawione: internet, w nazwie uzytk. nic a hasło nie wiem czy do czegoś jest potrzebne. Moze ktoś pomóc :?:

przykro mi ale to nie dziala… mozesz mi krok po kroku wyjasnic jak ty to robisz??? prosze ! :slight_smile:

Witam gdy chce włączyć mobilne GG wyskakuje mi błąd połączenia z internetem moja sieć to Era

Prosze o odpowiedz; :smiley: :slight_smile:

jaki telefon?