Mobilne GG

Witam. Ściągnąłem sobie GG na telefon. Problem tkwi w tym, że nie może sie połączyć z serwerem :confused: Może sie łaczyc pol dnia, a i tak sie nie połączy. Mam Motke L6 w Orange, a moje ustawienia, to WAP Orange GPRS. Pomóżcie:(

Wejdź na tą stronę: http://ustaw.orange.pl/

Znajdź w “Ustaw Swój Telefon” swój model i kliknij dalej.

Zaznacz “Konfiguracja WAP po GPRS” i kliknij Pokaż Opis.

Jak poustawiasz wg wskazówek, klikasz Wyślij.

Podajesz swój numer i dostajesz smsa z konfigiem. Instalujesz i po tym masz tam podane co zrobić (cztery punkty).

Po wszystkim sprawdź ustawienia Java w telefonie, ustaw tak, żeby korzystała z gprs.

Tyle znalazłem, możesz spróbować.

Zrobiłem tak jak mowiłes z tymi ustawieniami na orange, ale niestety to nic nie dało. Co do tych ustawieć Java, to nie ma tam niczego takiego, zeby ustawic to co mówiłes. Mam tylko: System Java (zapisane tu sa tylko dane, np. wersja, dostepna pamiec), Usuń wszystkie aplikacje, Wibracje aplikacji, Głośność aplikacji i Podświetlenie aplikiacji. POMOCY! :frowning:

Kiedyś wszedłem na forum o mobilnych komunikatorach i z tego co wyczytałem to mobilne gg to jeden z gorszych komunikatorów. Podobno są z nim często problemy. A to sie nie łaczy czy tam w ogóle nie działa, a to nawet pobrać sie go nie da bo serwer gg nie odpowiada i wiele innych problemów. A na pomoc techniczną ze strony gg nie ma co liczyć (nawet nie odpiszą na Twojego maila). Lepiej ściągnij jakis inny komunikator mobilny który obsługuje gg;) lub spróbuj z gg za jakis tydzień (może pójdzie;P)

Próbuje juz od 2 tygodni :confused: A do pomocy technicznej wyslalem juz 5 maili i nie odpowiadaja :confused: Jadu Gadu i Papla tez mi nie dzialaja :frowning:

I napewno nie odpowiedzą;)

Jesli tamte komunikatory też nie działają to może faktycznie problem jest z Twoim komem. Rozumiem że w telefonie net Ci chodzi, wap i mmsy różnież? Że problem tkwi tylko w aplikacjach java które łaczą sie przez gprs? Jesli tego nie wiesz to spróbuj zagrać w jakąs gre która umożliwia gre z innymi użytkownikami przez neta. Może masz jakąś taką wbudowaną w komórce.

Juz odpaliłem te GG :slight_smile: Sciągnałem sobie ustawienie Internet_GPRS z Motki L7, bo do mojej (L6) nic takiego nie bylo :slight_smile: Teraz problem w tym, że te GG niemilosiernie zżera kase :confused: Zainstalowałem Jadu-Gadu, ale od razu po polaczeniu z serwerem wyskakuje komunikat, że zerwano połączenie czy cos takiego :frowning:

Popraw tytuł na konkretny.