Mobilny laptop

Witam, 

Chcialabym kupić mobilnego laptopa, ponieważ bardzo duzo podróżuje. Potrzebuje kupić coś rozsądnego, ale kompletnie sie na tym nie znam. Moje wymagania to musi mieć wgrany system, przekątną ekranu od 14 do 14,9 potrzebuje na nim pracować w office wiec 13 jest troszke za mały i  byłoby dobrze gdyby ładnie wyglądał ;-). Byłam w kilku sklepach , ale w jednym cos polecają a w drugim mówią ze tego nie warto. Ostatnim moim zainteresowaniem jest tabletowy, ale z waszych poprzednich opini wynika ze go nie polecacie. Dla mnie on byłby idealny poniewaz jest bardzo mobilny i poręczny pomimo 14 cali. Prosze o pomoc. 

Podaj chociaż budżet jakim dysponujesz.

Przepraszam do 2300. Musze go kupić do soboty. A ten https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-yoga-500-14ibd-80n40132pb?gclid=CNqj4r75kc8CFcHFcgodgksLmw ma dobre parametry ? 

Nie jest zly, jak będzie używany do pracy niewymagającej “ciężkich” programów to może się nada, aczkolwiek bardziej polecałbym ten jeżeli już o lenovo mowa https://digitmedia.pl/product/lenovo-thinkpad-e560/variation/20EVA004PB

wiem, że te thinkpady lenovo są lekkie i do pracy nadają się bardzo dobrze także szukaj może właśnie sprzętu tej marki.

I jak kupiłeś laptopa? :slight_smile: Ten od Pablo276 z digitmedia jest w porządku, lenovo generalnie robi dobry sprzęt do pracy.