MoBo i procesor do 200-250zł

Praktycznie wszystko w tytule. Platforma może być AMD, mobo nie musi mieć sieciówki, ale konieczne są złącza USB 2.0 (styknął 4).

Procek też jakiś taki nie za drogi myślę że taktowanie do 2GHz starczy.’

Wiem, że fundusze trochę małe no ale więcej nie uzbieram…

troche mało kasy no ale znajdzie sie cos :slight_smile:

myśle ze za tą kase to jedynie na allegro cos uzywanego wyszarpiesz.

Znalazłem takie coś :

http://allegro.pl/item212515538_plyta_m … ooler.html

musiał bys dołożyć 20 zł ale myśle ze jesteś w stanie to zrobić :slight_smile:

Tego proca jeszcze będzie mozna śmiało podkręcić gdzieś na 2,4 powinien pójść :))

hmmm…właśnie dozbierać to nic.

To jest maksimum co moge na to wydać, a ew. sama płyta pod Socet A bo zródłem resetów są popuchnięte kendziory na płytce. Przelutowania kosztuje około 50 zł, a moja płyta nie jest tyle warta więc szukam czegoś nowego.

w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego niz to :

http://allegro.pl/item213241099_nowy_at … at_ss.html

i jest na to gwarancja 12 miesiecy :slight_smile:

A proca tego też idzie ładnie podkręcić tylko jakieś chłodznie w miare wydajne by sie przydało :slight_smile:

Proponuje to co mam w podpisie. W 250 zł możesz się nie wyrobić z Abitem NF7-s, a Asus jest tańszy troszkę i mogę z ręką na sercu go polecić.

members92

Ten twój drugi zestaw by mnie interesował, a czy będzie on dobrze pracował pod Fortronem 400??

Fortron sobie poradzi :)Ja mam konfig w podpisie i to dzwiga Fortron a mój sprzęt bardziej prądożerny jest :))

nielepiej było by dołożyć z 50 zł i złożyć coś na sempronie + plyta AM2, pci-e, byc może jeszcze jakaś zintegrowana grafika ?

oczywiscie to tylko taka sugestia :slight_smile:

kolega napisał ze nie ma skąd wziąść więcej kasy więc odpada.

Hehehe dzięki za pomoc. Narazie jeszcze i tej kasy nie mam, ale jakoś się wykręci. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam :spoko:

a mógłbyś z pamięcią też wymienić?

Sempron 3000+ używany na allegro 70zł

512ramu 50zł

foxconn (MCP61S) 200zł

ALBO

Sempron 3000+ na s.754

Gigabyte K8NS lub Abit NF8-V2