Moc zasilacza a karta graficzna[help]

Hej,mój składzik to athlon64 3200+,asrock nf6g-dvi,2 x 1gb goodram 800 mhz,samsung 80gb na sata2 i dvdrw,plus jeszcze planet cos tam do netu…

Zasilacz to Antec Basiq 350W,ładnie trzyma napięcia[w porównaniu z noname] ale…chcę kupić kartę graficzną,myślę o jakiejś 7300 gt ale korci mnie też zerknąć na 7600 gt tylko czy ten zasilacz da radę z 7600gt bo jak czytam komentarze w sklepach internetowych to do takich kart ludzie startują z jakimiś 500W itp.i też różnie to bywa.O jakich kartach mogę zapomnieć przy 350W?

:stuck_out_tongue:

da, bez żadnego zająknięcia czy niestabilności.

głęboko przesadzone, chyba mieli na myśli zasilacze z niskiej półki (codegen, mustang i inne) 500W.

jeszcze możesz podać ile ma amper na linii +12V. ten konkretny model

Powinien sobie poradzić, 7600GS pobiera ~30W

http://www.xbitlabs.com/articles/video/ … ise_6.html

cyt. ‘+12V1 and +12V2 maximum output is 276W’ ?

Złączono Posta : 21.07.2007 (Sob) 19:02

aha i jeszcze to

+12V1 max 10A

+12V2 max 13A

?

odpowida parametrom jakie oferują FORTRONY 350W - spokojnie pociągnie 76xxxx

http://www.cooling.pl/zasilacz-antec-ba … ,1851.html

Sądzę, że to jest zasilacz, o którym mówi pedrodelarosa.

Zgadzam się z Tobi-m

ok,dzięki,sprawdzę w praktyce jak to będzie ale to akurat bardzo przyjemna rzecz :stuck_out_tongue:

witam mam problem z mocą zasilacza przekazywaną do karty graficznej. Kupiłem niedawno gf6200gt prolinka, zasilacz 300w okazał sie za słaby więc kupiłem na allegro tanią czterysetkę (ATX 400W POWMAX Model LP-9960-PFC), a ona też nie daje rady wyskakuje mi że “moc dopływająca do karty graficznej jest niewystarczająca”. czy gf6200 może zjadać aż tyle mocy? czy po prostu ten zasilacz to jakaś lipa? Ma całkiem fajne parametry:

+5V/30A +12V/20A

-12V/0.8A +3.3V/28A

-5V/0.3A +5Vsb/2A

pomocy! !!

a podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty ??

ale karta nie ma zadnego wejscia na dodatkowe zasilenie. poprzednia niepotrzebowala czegos takiego. wlasciwie to niewiedzialem ze moze byc cos takiego. a jakby co, to co sie podlacza i gdzie ?? bede wdzieczny ze pomoc

jeszcze na taki zasilacz nie natrafiłem, jak masz możliwość zmierz mu napięcia…

ile dałeś??

ten zasilacz śmierdzi mi logicem ale sam nie wiem czemu :roll:

jak masz możliwość podłącz normalny zasilacz (dobry) nie no name i żaden z czarnej listy:

http://pclab.pl/forum/lofiversion/index … 42996.html

ten zasilacz to badziewie za 30 zł. nie to jest istotne bo dowiaduje sie że nie podłączyłem jakiegoś dodatkowego źródła zasilania. moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi?? przerzucałem się z gf4mx. to jest dośc duży skok na przód, i chyba nie nadążam :frowning:

Ale będzie istotne jak ci kompa spali :stuck_out_tongue: . Wymień na fortona 350W bo może być nieciekawie.

Wersje HLN

lub MDN® :stuck_out_tongue: przy większej ilości kasy amcrox ax400pnf, nowsza konstrukcja…

Dobra burak jestem :oops: . nie wziąłem pod uwagę że karta może potrzebować dodatkowego zasilenia. ale że nie zauważyłem gniazda molex !!