Mocny zapach spalenizny z kompa

Witam, niedawno poczułem mocny zapach spalenizny z mojego kompa :? . Co mam zrobić ?? Nie wiem czy uda mi się zlokalizować zapach, ponieważ jest on mocny, ale krótki. Dzięki za pomoc. :slight_smile:

To jest chyba winowajca…

Dokładnie to jest bardzo możliwe że to wina zasilacza…

Za dwa dni będę miał modecom mc 350 350W :slight_smile: , czy ten którego teraz mam może i mógł mi coś spalić :?:

Bóg , mógł się spalić, ale mógł też zabrać coś ze sobą :wink:

No jasne. Maż dość mocny procesor (nie wiem czy go podkręcałeś). Dość mocna karta graficzna + ramy to już całkowicie. Ja mam Megabajt 350W i niedługo chyba zmienia bo szkoda mi sprzętu.

Ale jeżeli wszystko nadal działa, to chyba nic nie spalił ? Uuuu… ale znowu zajechało spalenizną :? Coperfield procesor kiedyś podkręcałem, ale potem go odkręciłem, bo uświadomiłem sobie, że przy tym zasilaczu to samobujstwo :smiley: A dokładniej mam modecom feel 350 W.

Bóg , no to wszystko wiadomo, modecom feel 350 W - zamach na kompa :smiley:

Wez jak najszybciej wymień ten zasilacz i wyłącz kompa, póki jeszcze (chyba) Ci nic nie spalił oprócz siebie.

Ok, dzięki za pomoc :slight_smile:

Zasilacz “No name” - wymień go na coś firmowego,chyba,że chcesz stracić resztę sprzętu,wolałbym stracić 200 zł zamiast 1000 zł,tu jest taka logika,na zasilaczu niewiadomego pochodzenia popalą ci się wszystkie części