Mode .....internet

Witam ,

dzsiaj zauwazylem dziwne zjawisko …

mam modem internetowy DSL …no i program za pomoca ktorego lacze sie z intenretem.

Gdy wlacze kompa tak sobie siedze w necie a potem np. wlacze jaks gre …i potem znowu chcem wejsc do neta to jest napisane ,ze niemoglo znalezc strony ;/

Modem jakby byil i netmeter pokazuje cos tam ,ze jest polaczenie … .

No i to wszystko konczy sie restartem …i wraca wszystko do normy.

Dodam ,ze dziasaj zainstalowalem outpost fire wall wiec moze on gryzie sie z kasperskym …np. wczesniej Kaspersky pokazywal mi ,ze komputer zostal zaatakowany z internetu atakiem Helkern a po zainstalowaniu outposta pokazuje jakis atak Lovecast czy jakos tam .

Czyzby outpost mi spierdzielil cos ?

(teraz znowu mialem restart …wystarczy ,ze sie rozlacze z internetem i juz drugi raz sie nieda)

hmmm bardzo brawdopodobne ze tak . Usun go przeczysc rejestr i zobacz czy objawy beda sie powtarzac i napisz nam :slight_smile:

Z Twojego pisania wynika, że masz dwa firewall’e (1.Kaspersky Anti-Hacker, 2. Outpost), czego nie powinieneś mieć, ponieważ nigdy to nie zabezpieczy podwójnie komputera, a tylko spowoduje problemy, podobnie jak próba posiadania w systemie dwóch i więcej antywirusów.

Nie wiem skąd takie myśłenie.

Zasada podstawowa: zawsze instalujesz jeden Firewall i jeden antywirus. :!:

Od Ciebie zależy, jakiej firmy :slight_smile:

:okulary:

Ten kaspersky ktory mam niema firewalla ma tylko modul ktory wykrywa ataki ale niema firewalla :slight_smile:

(Kaspersky antivirus personal edition)

Zapore systemowa tez wylaczylem …no i odinstalowalem outposta iw szystko jest ok. …

W takim razie jaki polecacie Darmowy firewall ?

(taki zeby sie niegryzl z kasperskym)

Kerio

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=611&t=84