MODECOM FEEL 400W vs. AMACROX WARRIOR AX450

Do zestawu brak mi zasilacza (do 150zl) i nie wiem, ktory mam wziasc.

Szrot:

D925 2x3ghz

8600GT sonic+ (w pozniejzym terminie 8800GT) xD

PATRIOT DDR2 2GB DUAL LLK CL4

SB 160gb

asus p5n-e sli

8800GT bedzie laczony w sli.

Procek wymienie na jakis c2d E4500

Oczywiscie OC ;]

Proze o pomoc. Z gory THX

Amacrox ax450-pnf

z tycg dwóch chyba oczywiste że amacrox, gdyby to był modecom mc to bez różnicy

nawet nie porównuj [-X AMACROX chyba że chcesz kompa spalić

Ok dzieki. A co mylicie czy na tym kompie pogram na high detalach w takie gry jak crysis, nfsps i czy chociaz odpale wiedzmina na medium? :stuck_out_tongue: (oczywiscie narazie bez 8800Gt i lepzego proca)

proca wymien na e8400…

feel pali kompy…

nie wiem czy ax450pnf wystarczy do SLi…

A gdzie kolega alienuch20 napisał, że będzie korzystał z trybu SLI ?

Jest jest napisane xD

A jak tam beda osiagi tego szrota w grach??:stuck_out_tongue:

500W wystarczy do SLI, Be-quiet, Seasonic, Tagan, Corsair a coś z tanszych np. Chieftec.

E8400, 8800GT SLI i 2GB ramu patrioty CL4 i wszystko lata- prawdopodobnie dałoby rade odpalic Crysisa w 1024x768 Hight z aa i af, No może w 1280x1024 ale nie jestem pewien ;]

No to jak będziesz w przyszłości łączył w SLI to warto teraz dołożyć parę złotych do Corsaira 520W, niż później kupować nowy zasilacz.

Współczuje wam mi palił się amacrox

Sugerujesz, żę Modecom Feel jest lepszy od Amacroxa?

Zła sztuka się trafiła to trzeba jechać na każdą sztukę.

Z tych dwóch Amacrox o wiele lepszy.

PaPuX , w innym temacie tez sugerował że feel’e są lepsze od modecom mc czy amacroxa :roll:

Widze ze tam klutnia sie toczy :stuck_out_tongue: , nie bede robil nowego tematu tylko spytam inaczej :lol: Tak z mysla o przyszlosci zasilacz jaki polecacie oczywiscie zeby pociagnal karty w sli jakiegos E8400 albo Quada. Oc jak najbardziej.

Teraz to ja już nic nie sugeruje bo zostanę w szarym tłumie tylko wyraziłem opinie.

jak już napisałem w wielu tematach amacrox mi się spalił na Feel III 450 póki co nic się nie dzieje dlatego patrząc na.

i na

Mam jednak wątpliwości co do wypowiedzi tychże ludzi gdyż jestem jawnym dowodem że Feel nie pali kompów oczywiście jak wie się jakiej mocy potrzeba. Bo co niektórzy przeceniają możliwości zasilaczy a później mają problemy że im się komp pali.

Ja tylko opieram opieram wiedzę na własnym doświadczeniu.

przyda się coś mocniejszego :

http://allegro.pl/item306294547_zasilac … romo_.html

Czy ten OCZ StealthXStream 600 jest dobry w oc??

tak, to dobra zasiłka.