Modecom Harry - czarna - 350W co z tym zrobić?

Witam

Ostatnio wygrałem w konkursie obudowę [Modecom Harry - czarna - 350W](http://www.komputronik.pl/Obudowy/Modecom/MidiTower_i_MiniTower/Harry/Modecom_Harry czarna 350W/pelny,id,13407/). W środku ma zasilacz ATX 350W Feel III. W niedługim czasie planuję złożenie sobie nowego komputera i może wpakowałbym go w tę obudowę.

  1. Czy jeżeli razem z tą obudową nie dostałem żadnych “karteczek” to nie jest ona objęta żadną gwarancją? (upewniam się)

  2. Wasza ocena obudowy?

  3. Czy sprzedać całą obudowę z zasilaczem, czy może sam zasilacz opchnąć gdzieś na allegro? Jeżeli sam zasilacz to czy cena 40zł byłaby odpowiednia?

  4. Air Duck w obudowie

-jest potrzebny?

-będzie pasował np do Foxconn P35A i e2160 z boxowym chłodzeniem

  1. Czy Panel Modecom LCD czarny jest w praktyce tylko bajerem czy byłby w jakimś stopniu pomocny? Czy warto wg Was zaopatrzyć się w coś takiego?

Obudowa jak obudowa z tych tańszych wygląda w miarę ok ale zasilacz na pewno do sprzedania ;] jako nowy powinien się bez problemu sprzedać a i wysłać łatwiej niż całą obudowę ;D

air duck o ile korzystasz z boxowego chłodzenia może być chyba że zamiast niego zamontujesz wiatrak ;] choc ogólnie lepiej dołóż i kup jakieś lepsze chłodzenie ;]

a ten bajer to tak jak napisałeś bajer ;] choc nie drogi także jak chcesz mieć bajer to bierz ;D heh ale lepiej już te kasę przeznaczyć np właśnie na chłodzenie procesora itp… ;]

  1. Jak z tą gwarancja?

  2. Ktoś jeszcze?

  3. Czyli rozumiem zostawić obudowę, a zasilacz opchnąć. Tylko za ile?

50zł zasilacz

i dokładasz z 70zł i bierzesz ModeCom MC-400

lub po prostu fortron 400w za 50zł

Chyba Fortrona 350W z mocną linią +12V, Fortron 400W odpada bo ma słabą linie +12V a mocną linie +5V więc bardziej nadaje się do starych komputerów niż do nowych.

  1. Może ktoś jednak potwierdzi

  2. i napisze?

W takim razie wystawiam na allegro tego Feela za 50zł, a jak bd kupował to dopłacę do MC-400

Air Duck na początku więc zostanie (rozumiem że wychodzi on idealnie nad boxowym chłodzeniem), chyba że temperatury e2160 po oc będą niezadowalające, wtedy wymontuję i zakupię jakieś Pentagram Freezone HP-100 AlCu Lite.