Model karty graficznej w laptopie Asus X54c

Witam

Mam zamiar kupić laptopa Asus X54c-Sx048

Posiada on:

procesor:Intel Celeron Dual-Core B815

Ram: 4gb ddr3

320gb wolnego miejsca

I teraz pojawia się problem z kartą graficzną, wiem że jest ona zintegrowana z procesorem i że jest intelowska ale jaki to jest konkretnie model?

Na różnych stronach są podane różne modele.

Może wy mi pomożecie ? :smiley:

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie 

 

http://ark.intel.com/products/63919/Intel-Celeron-Processor-B815-2M-Cache-1_60-GHz

 

Intel HD Graphics.

Dzięki  :smiley:

a da ona sobie rade z odpaleniem League of legends na niskich/średnich ustawieniach ?

 

Greg123, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jeśli dobrze wyczytałem to grafika tego laptopa bazuje na Intel HD 2000 czyli da ci to niskie detale w 30FPS więc nie za wesoło.

uuu to trochę kiepsko

Jeśli tak bardzo nie zależy ci na laptopie, to kup stacjonarke będzie o wiele wydajniej przy tej samej cenie.

Chyba że lubisz grać na niskich detalach w rozdzielczości 800x600, na twoim miejscu poszukałbym laptopa z dedykowanym GPU, lub coś z serii AMD APU.

no i z tym jest właśnie problem ten laptop będzie też przeznaczony do pracy, a że często muszę zabierać komputer ze sobą to stacjonarny odpada. No ale wiadomo każdy by sobie w jakieś gierki pograł :). Cóż trzeba dozbierać trochę kasy i kupić coś lepszego. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.