Modem do routera

witam

mam taki problem ostatnio kupiłem sobie sony bravia i chciał bym podłączyć do niej internet lecz mogę tylko bezprzewodowo tyle że mam problem że modem mam w innym pokoju. znalazłem na internecie modemy usb pod bravie lecz kosztują 200zł. i mam takie pytanie czy znajdę jakiś modem pod moj router?? co takiego jak tu allegro.pl/belkin-router-wireless-n150-dsl-karta-wlan-usb-i2813810904.html

tylko żeby był sam modem…

Pisząc modem masz na myśli kartę WLAN na USB? Jeśli tak, to: Klik

Jednak nie wiem czy pod ten TV nie potrzeba specjalnej karty od Sony jak to jest w przypadku Samsunga. Lepiej to sprawdź.

a czy każdy router z APClient będzie pasować pod moj czy musi być z tej samej firmy

Nie rozumiem zbytnio o co pytasz. Masz w domu router z AP Client? Czy używając tej nazwy masz na myśli kartę którą podałem wyżej?

Jeśli pytasz o to, czy karta musi być tej samej formy co router to nie. Każda się nada. Jednak nie każda może się nadać do telewizora. W Samsungu trzeba kupić kartę Samsunga (bądź zamiennik) żeby działał internet w telewizorze.

w domu mam zwykły router. ale chciał bym podłączyć kablem router z AP Client

coś takiego http://www.cyberbajt.pl/produkt/1778/tp … outer.html z telewizorem a oba router połączyć wspólnie przez wifi. tylko nie wiem czy muszą być z tej samej. firmy

Nie muszą być tej samej firmy.