Modem e220 nie widzi sieci w Windows 7

Witam,

mam modem Huawei e220, który super działa na starym stacjonarnym kompie z XP. Niestety na nowym laptopie z Win7 są problemy. Po 1 laptop widzi zajęty USB zaraz po włączeniu, ale w Mój komp. nie wykrywa zajętego USB, pokazuje go jako CD. Po 2 jak już udało się uruchomić Mobile Connect okazało się, że modem nie wykrywa sieci. Znalazłam info, że to częsty problem między Win7 a tym modemem, no i że trzeba modem zaktualizować. Ściągnęłam program, przerzuciłam na laptopa i okazało się, że program aktualizacyjny nie wykrywa modemu. Zrobiłam więc aktualizację na starym kompie z XP i niby poszło, ale na nowym kompie modem dalej sieci nie widzi. Proszę pomóżcie . Co mam zrobić?

Dodane 19.11.2009 (Cz) 17:50

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Nigdy nie używałem urządzeń tego typu. Pisząc o programie aktualizacyjnym masz na myśli aktualizację firmware’u? Na twoim miejscu poszukał bym najnowszej wersji sterowników dla Windows Vista (a może są już dla Windows 7) oraz instrukcji instalacji tego modemu pod Vista/7.

Tutaj jest link, w którym ktoś ma podobny problem http://www.sevenforums.com/drivers/1764 … -e220.html