Modem huwei e 630 i linux jak go zainstalowac

(Piecia110) #1

siemka mam pewne doswiadczenie w sprawie linuxa ale ma powany problem ze tak to nazwe aby przejsc na stałe na ubuntu mianowicie mam iPlusa i chciałbym sie dowiedziec jak zrobic aby net mi smigał z iPlusa na ubuntu patrzałem na forum ale nie jestem az tak doswiadczony aby sam kombinowac a jak cos [ciach] to niechcem znowu stawiac systemu od nowa.Linux mnie zaciekawi swoja wszechstronnoscia i bardzo bym chciał przejsc na stałe. dla informacji podam ze posiadam modem huwei e 630 pod pcmia. niechem aby ktos mowił ze nie szukałem w necie bo szukałem ale to jest pisane jezykiem ktory jest dla mnie całkowicie niezrozumiały

(matiit) #2

http://forum.pld-linux.org/viewtopic.php?p=25502

Po polsku.

Jest tam pisane niezbyt dobrym językiem dla początkujących ale jeśli poprosisz kogoś z nas na forum aby wytłumaczył to czego nie rozumiesz / nie wiesz jak zrobić to odpowiemy…

(Kaka') #3

peterrek

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(nintyfan) #4

Ja instalowałem na lapku swego znajomego iPlusa(pod starszą wersję Ubuntu). Kolega miał modem GC79, ale teraz są nowsze. Jeślibym był potrzebny, prześlę cię pliczki(dla pppd), które sam ściągnąłem wtedy z jakiejś stronki.