Modem podłączony; internet nie działa, ale wykrywa

Witam, dostałem w swoje ręce modem Vectry webstar (wybaczcie nie znam modelu, bo to w innym domu cały zestaw). I tak już nie raz podłączałem internet, więc moim zdaniem modem jest dobrze podłączony i to nie w tym tkwi problem. Problem polega na tym, że niby ten internet jest podłączony, ale nie chce współpracować. W internet Explorerze pracuje w trybie offline, a Opera nawet nie rusza i wywala błąd. Dzwoniąc do Vectry powiedziano, bym zresetował modem (co uczyniłem) i powiedziano, że nie ma żadnych haseł. W modemie miga lampka “PC”, a na stałe zapalona jest “cabel” i druga chyba “power” Porobiłem pare zdjęć (wybaczcie telefonem, ale jakoś jest ok - nie było innego wyjścia). Wrzucam dla Was, byście pomogli mi ogarnąć ten problem. Do takich etapów doszedłem po paru długich chwilach przy tym spędzonych. Wrzucam w takiej formie, kliknij w link i pokaże się więcej zdjęć :wink: Bardzo bym prosił o pomoc, z góry dziękuję.

LINK DO ZDJĘĆ http://img853.imageshack.us/g/camerazoo … 21521.jpg/

Windows 7

Z tego co się orientuję, to Vectra oferuje internet z kablówki. Czy aby na pewno podłączyłeś do modemu kabel z dobrego wejścia ze ściany? Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale kiedyś widziałem od vectry gniazdko na trzy typy kabla: telewizja, internet i coś jeszcze tam było. Sprawdć czy aby na pewno dobrze jest podłączone.

Modem jest podłączony od nowości pod ten komputer? Czy może podłączałeś wcześniej inny i na nim działało?

Od nowości wszystko podłączane. Nie no musi być dobre gniazdko, bo przy wpisaniu ipconfig pokazuje, że vectra itp :wink: