Modem Sagem od Neostrady i trick jak zrobić z niego LAN

Witam,

czy ten trick http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=2444

jest bezpieczny?

co z adresem IP bo tam w ustawieniach się podaje i czy to oznacza że taki będę miał na stałe?

A jeśli chcę używać OpenDNS to czy muszę to zrobić w połączeniu z SIEć LAN LUB SZYBKI INTERNET czy SZEREKOPASMOWE?

Byłbym wdzięczny gdyby mi to ktoś wyjaśnił

radziłbym przenieść temat do PROBLEMY a ten temat:http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=2444 to jakiś lol robił instrukcja patologiczna :o ??? whats if F***

to jest 100% bezpieczne nieprzeciążysz łącza tym a propo zrywów neta niełudź się że to pomoże jeżeli mieszkasz na wsi lub daleko od dużego miasta

ta metoda jest oparta na LANIE co ci da? hmm szybciej podłączysz się do neta napewno:P ale przeczytaj “instrukcję łopatologiczną” :mrgreen:

A propos Amigos :smiley: tu nierobisz z modemu lana tylko oszukujesz internet

On myśli że ty masz lana a ty masz internet który szybciej podłącza się do sieci(sekundy)

Majster1942 , a co z IP i OpenDNS

ip powinno być normalnie (lan też ma ip kiedyś chodziłem do internet cafe grać w cs :mrgreen: ) najlepiej zapytać tamtego gościa :smiley: a openDNS to

nieznam się (napewno niezepsuje ci się komputer/modem możesz mieć tylko problemy z podłączeniem według mnie)w razie czego później powróć do poprzednich ustawień ale według mnie dużo to nieda (zrywanie neta zależy od prawie wszystkiego:Lini, odległości od miasta,nadajnika)a przyśpieszenie będzie tylko z łączeniem

bo nieda się że z 1 mb neostrady zrobi ci się 10 mb :stuck_out_tongue:

a czemu kiedy mnie rozłączy muszę czekać ok 3 minut na ponowne połączenie ?

pomoże ktoś?

ja mam nieraz to samo są 2 rodzaje rozłączeń (przynajmiej u mnie)

-gdy zgaśnie Adsl i niechce się włączyć trwa to z 20 sekund (pomiga włączy się dioda rozłączy włączy i jest)

-gdy zgasną 2 to jest najgorsze trwa około ~3 minuty komputer niewidzi pwr i próbuje resetować połączenie (wyłącz pwr z modemu i włącz to przyśpieszy)

Tylko na starej metodzie tak nie było. Gaśnie ADSL i pojawia się i trzeba czekać ok 3-4 minut na połączenie. Czemu?

Wyświetla się coś ze Zdalny komputer nie odpowiedział. Dzieje się tak 6-7 razy dziennie